• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    PISKVOR: na co je ten třísekundovej sleep?
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    PISKVOR: jo, tak jsem na to jenom neklikl a tak se mi nezobrazil ten find atp.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    WOODMAKER: Jen tma, zima a halucinace z podvýživy? Nu, taky možnost.
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    PISKVOR: Aha, a já jsem myslel, že prostě žádná měsíční data nejsou. :/
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    PISKVOR: jeste mi prijde vtipne, ze by neco takove zvladla obsluhovat zenska-sekretarka..
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    THX_1138: Jak se před dvaceti lety (diskety a příkazový řádek) v Rusku (kodovani koi8-r, taky už dávno mrtvý format) kopirovaly soubory v Linuxu - pointa by mela byt, že to není kompletní sekvence pro zapsání na disketu z příkazového řádku (jenže autor i to zvojtil, když tam dal prikaz "sync", kterým by toho zapsání dat dosáhl taky).


    TL;DR: Pokud nepokladas "(doplňte operační systém) suxxorz lol" za vrchol humoru, zklamu tě - vtipnější tenhle exponát technického muzea nebude.
    BOBBYLON
    BOBBYLON --- ---
    *facepalm*. jsem se u tech uvozovek uplne prepnul do slovenstiny, takze mi dvojsmysl utekl :) dik
    EKG
    EKG --- ---
    ZIDANE: Vtip nemusi, jenom ridic. Coz v dusledku prida trochu zmateni.
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    PISKVOR: Odpověděls za mne. Zlý slovensky - česky zlý, ale i špatný. Vodič - česky vodič, ale i řidič. A v tom je ten vtip, proto musí vtip být slovensky.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    BOBBYLON: Slovni hricka ve slovenštině (a ten jazyk je podstatný). Zlý - nesprávný nebo nemorální. Vodič - řidič nebo vodivý materiál. Nemorální řidič je špatně vodivý - to v češtině nedává smysl.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    TAP: profesor se koukám pouze ostříhal a převlíkl a přijel raději rovnou z šedesátých let, vypadá mladší
    NIXX
    NIXX --- ---
    TAP: jasně, to už jsem pak pochopil... díky :)
    TAP
    TAP --- ---
    NIXX: původní fotka je samozřejmě nerozmazaná, setkání hlavních postav Back to the Future po 30 letech:
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    NIXX: supermaria znas?
    NIXX
    NIXX --- ---
    FEKALNIK: posluž si ;-)
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    Back to the Future jsem neviděl a Michaela J. Foxe neznal

    NIXX
    NIXX --- ---
    FEKALNIK: aha, díky za hint... s trochou Googlení jsem se k tomu dobral. Back to the Future jsem neviděl a Michaela J. Foxe neznal, takže jsem se nechytal.
    ROMANET
    ROMANET --- ---
    NIXX: cestování časem?
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    ATUARFIK: aha, sem retard :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam