• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    RAINBOF: Je to slovní hříčka - "Uranus" se čte stejně jako "your anus," což je rodilým mluvčím všeobecně známo. Je to takovej humot ze základky.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    WOODMAKER: Před dvaceti lety v Rusku bylo potřeba mezi kopírováním každého souboru dát pauzu, aby se technika nepřehrála? Nevím, dál.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    [ SLEEPLESS8 @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]

    já to nechápu. to bude zase nějaká slovní hříčka (doufam že to není v tom že novináři "mysleli")
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    PISKVOR: na co je ten třísekundovej sleep?
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    PISKVOR: jo, tak jsem na to jenom neklikl a tak se mi nezobrazil ten find atp.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    WOODMAKER: Jen tma, zima a halucinace z podvýživy? Nu, taky možnost.
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    PISKVOR: Aha, a já jsem myslel, že prostě žádná měsíční data nejsou. :/
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    PISKVOR: jeste mi prijde vtipne, ze by neco takove zvladla obsluhovat zenska-sekretarka..
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    THX_1138: Jak se před dvaceti lety (diskety a příkazový řádek) v Rusku (kodovani koi8-r, taky už dávno mrtvý format) kopirovaly soubory v Linuxu - pointa by mela byt, že to není kompletní sekvence pro zapsání na disketu z příkazového řádku (jenže autor i to zvojtil, když tam dal prikaz "sync", kterým by toho zapsání dat dosáhl taky).


    TL;DR: Pokud nepokladas "(doplňte operační systém) suxxorz lol" za vrchol humoru, zklamu tě - vtipnější tenhle exponát technického muzea nebude.
    BOBBYLON
    BOBBYLON --- ---
    *facepalm*. jsem se u tech uvozovek uplne prepnul do slovenstiny, takze mi dvojsmysl utekl :) dik
    EKG
    EKG --- ---
    ZIDANE: Vtip nemusi, jenom ridic. Coz v dusledku prida trochu zmateni.
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    PISKVOR: Odpověděls za mne. Zlý slovensky - česky zlý, ale i špatný. Vodič - česky vodič, ale i řidič. A v tom je ten vtip, proto musí vtip být slovensky.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    BOBBYLON: Slovni hricka ve slovenštině (a ten jazyk je podstatný). Zlý - nesprávný nebo nemorální. Vodič - řidič nebo vodivý materiál. Nemorální řidič je špatně vodivý - to v češtině nedává smysl.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    TAP: profesor se koukám pouze ostříhal a převlíkl a přijel raději rovnou z šedesátých let, vypadá mladší
    NIXX
    NIXX --- ---
    TAP: jasně, to už jsem pak pochopil... díky :)
    TAP
    TAP --- ---
    NIXX: původní fotka je samozřejmě nerozmazaná, setkání hlavních postav Back to the Future po 30 letech:
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    NIXX: supermaria znas?
    NIXX
    NIXX --- ---
    FEKALNIK: posluž si ;-)
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    Back to the Future jsem neviděl a Michaela J. Foxe neznal

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam