• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    EKG: myslim, ze to, ze je to totalni kravina (jak to, ze pocitas nesmyslne cisla, tak ten vysledek), stejne jako cela Trumpova kampan a tim padem se to hodi Trumpovym priznivcum.
    EKG
    EKG --- ---
    [ FILTHY_SAD_EMO @ Nové Internetové Humory /人◕ ‿‿ ◕人 ]

    Vtipne je, ze 147=666, nebo mi neco unika?
    Nebo to souvisi s republikanskym tazenim proti skolstvi?
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    ATUARFIK: thx, to jsem neznal..
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    První část bude asi Propa.. = proper, ale druhá část mi uniká. Nápady?
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    REFALLENONE: Vidím to stejně jako ty.

    Pes si uvědomil, že sám dělá totéž.
    A jestli mu taky došlo, že se následně můžou s tím druhým psem zacyklit v nekonečné smyčce (resp. konečné ve chvíli, kdy jednomu z nich dojdou chcanky), to je druhá věc a taky možnost.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    REFALLENONE: Ja mel u toho velice silny pocit, ze v prubehu toho posledniho obrazku tem maly pes ochcava toho velkeho
    NAMATHUR
    NAMATHUR --- ---
    REFALLENONE: začne pouze dělat to samý a možná si u toho rozervou občanky
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    a tohle...
    [ BILY_HAVRAN @ kresleny stripy :: garfield, dilbert, red meat, wulffmorgenthaler, calvin & hobbes, unseen, mutts a dalsi! ]
    je vtipný tím, že si na posledním panelu pes uvědomí, že sám dělá to samý, nebo mi jen něco uniká?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    RENDORF: aha 64 apač
    RENDORF
    RENDORF --- ---
    PRAASHEK: Ty mínusy tam jsou asi proto, že už všechny plusy byly tady: [ MADIETTA @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    btw tohle je too old, nebo proč to má ty mínusy? jsem tu první den btw [ TOFI @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    MALARKI: já tomu taky nerozumím :)
    MALARKI
    MALARKI --- ---
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PISKVOR: lol tak to je pak jiná :)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    RAINBOF: Je to slovní hříčka - "Uranus" se čte stejně jako "your anus," což je rodilým mluvčím všeobecně známo. Je to takovej humot ze základky.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    WOODMAKER: Před dvaceti lety v Rusku bylo potřeba mezi kopírováním každého souboru dát pauzu, aby se technika nepřehrála? Nevím, dál.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    [ SLEEPLESS8 @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]

    já to nechápu. to bude zase nějaká slovní hříčka (doufam že to není v tom že novináři "mysleli")
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    PISKVOR: na co je ten třísekundovej sleep?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam