• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    EKG
    EKG --- ---
    SLEEPLESS8: Jasne. Blbci voli Trumpa, protoze ma ve vsem pravdu. Buh ochranuj Ameriku.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    EKG: myslim, ze to, ze je to totalni kravina (jak to, ze pocitas nesmyslne cisla, tak ten vysledek), stejne jako cela Trumpova kampan a tim padem se to hodi Trumpovym priznivcum.
    EKG
    EKG --- ---
    [ FILTHY_SAD_EMO @ Nové Internetové Humory /人◕ ‿‿ ◕人 ]

    Vtipne je, ze 147=666, nebo mi neco unika?
    Nebo to souvisi s republikanskym tazenim proti skolstvi?
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    ATUARFIK: thx, to jsem neznal..
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    První část bude asi Propa.. = proper, ale druhá část mi uniká. Nápady?
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    REFALLENONE: Vidím to stejně jako ty.

    Pes si uvědomil, že sám dělá totéž.
    A jestli mu taky došlo, že se následně můžou s tím druhým psem zacyklit v nekonečné smyčce (resp. konečné ve chvíli, kdy jednomu z nich dojdou chcanky), to je druhá věc a taky možnost.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    REFALLENONE: Ja mel u toho velice silny pocit, ze v prubehu toho posledniho obrazku tem maly pes ochcava toho velkeho
    NAMATHUR
    NAMATHUR --- ---
    REFALLENONE: začne pouze dělat to samý a možná si u toho rozervou občanky
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    a tohle...
    [ BILY_HAVRAN @ kresleny stripy :: garfield, dilbert, red meat, wulffmorgenthaler, calvin & hobbes, unseen, mutts a dalsi! ]
    je vtipný tím, že si na posledním panelu pes uvědomí, že sám dělá to samý, nebo mi jen něco uniká?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    RENDORF: aha 64 apač
    RENDORF
    RENDORF --- ---
    PRAASHEK: Ty mínusy tam jsou asi proto, že už všechny plusy byly tady: [ MADIETTA @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    btw tohle je too old, nebo proč to má ty mínusy? jsem tu první den btw [ TOFI @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    MALARKI: já tomu taky nerozumím :)
    MALARKI
    MALARKI --- ---
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    PISKVOR: lol tak to je pak jiná :)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    RAINBOF: Je to slovní hříčka - "Uranus" se čte stejně jako "your anus," což je rodilým mluvčím všeobecně známo. Je to takovej humot ze základky.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    WOODMAKER: Před dvaceti lety v Rusku bylo potřeba mezi kopírováním každého souboru dát pauzu, aby se technika nepřehrála? Nevím, dál.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    [ SLEEPLESS8 @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]

    já to nechápu. to bude zase nějaká slovní hříčka (doufam že to není v tom že novináři "mysleli")
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    PISKVOR: na co je ten třísekundovej sleep?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam