• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    YOT
    YOT --- ---
    TOMMY69: Já o dívání nic nepsal, jen že si to stáhnu...
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    AMAEBA: ani ne:

    Ono to je spíš o tom že oba ty vtipy sází na údernost pointy - vysvětlované nejsou trapné, ale prostě nevyzní, člověk se pousměje, ale nezasměje. A zatímco ten vtip s egem je tak přímočarej, že je sebevysvětlující a pochopíš ho i bez kontextu, tak ten vtip se Zen Budhismem sází na to, že intuitivně chápeš co je Zen Budhismus do takové míry, aby Ti to docvaklo ihned, protože jinak je podstata pointy úplně stejná.

    Abych jen nežvanil tak přihodim původní verzi toho mnou mizerně převyprávěného vtipu:


    AMAEBA
    AMAEBA --- ---
    SIRIEN: No, a takhle řečeno mi to i přijde vtipné... asi ztracena v překladu. Dík
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    J4C0B1M: Nejde o to ze ma tenisovou raketu. Jde o to ze v tom balicku ma Schrodingerovu raketu.
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    YOT: vid..koukat tri hodiny na to, jak mavaj bilejma hadrama..
    YOT
    YOT --- ---
    YOT: Ajo Orson Welles. To leccos vysvětluje...
    YOT
    YOT --- ---
    FEKALNIK: "tříhodinový epos o hrdinství Francouzů" Tak to si určitě stáhnu.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SLEEPLESS8: hrál v něm, dokud sis ho nepustil
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    FEKALNIK: Schroedinger hral ve filmu?
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    SUCZKER: ten na tom kole je mladý fyzik Erwin Schrödinger, který se náhodou vracel z tenisu, za 2. světové války vypracoval odvážné koncepty raket pro Vůdce, ale nikdy nebyly uskutečneny, takže vtip je v tom, že má na kole raketu a vymyslel pár raket...
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    SUCZKER: Ano. Dále viz záhlaví. :)
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---


    ??? jako ze ma pan na kole tenisovou raketu, to chapu, ale bilej jezdec jako = orlik ? Nebo jaka kulturni reference mi unika ?
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    AMAEBA: Vtip je v tom, ze touhle oslavou vítězství to svoje vítězství vlastně totálně popřel.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    WRYKOLAKAS: A co na to všechno Jan Tleskač? Otázky, samé otázky...
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    FROSTACK: a co je ten trpaslík? nějakej hologram s kostkama? do toho ješttě samec kočky kterej nudí svou vlast?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    FROSTACK: ale to nevíš co přišlo pak.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    AMAEBA: totéž jako ten mnich co medituje na vrcholu hory a přitom si myslí: "Žádné já neexistuje. Já jsem tak osvícený..."
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    odkazování na záhlaví začíná být ta nejstarší výmluva na světě
    CEAR
    CEAR --- ---
    AMAEBA: V pohodě, nezbývá, než odkázat na záhlaví ;o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam