• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    PANTARIL
    PANTARIL --- ---
    DOCKINEZ: rekl bych ze to je reakce na tohodle znameho PTSD psa:

    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    [ KOSOSTVORCEK @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]

    Nechapu vtip. To ma byt vtipny v tom, jak ten pes blbe cumi?
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    STRACENA: možná že ty důvody dorazily až po vší té době? Apple s tím dodáváním moderních věcí mívá dost zoufalé zpoždění, ale někteří jsou na svou pravou lásku ochotní čekat celé roky...
    STRACENA
    STRACENA --- ---
    FREELA: ahh, tak proto ten koment - reklama cilena na zeny :-)
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    FREELA: Třebas je to k MDŽ.
    FREELA
    FREELA --- ---
    STRACENA: zamilovaly ?
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    PRAASHEK: Ja myslim ze takove heslo oceni kazda partaj...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    to se hodí jako heslo na kampaň pro podporu lidí bez majetku. nebo by to mohl ocenit okamura, pokud založí další čupr spolek
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SIRIEN: "pokud je standard nic, my nabízíme něco" :)) to je nemálo ženiální
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    SIRIEN: však v pořádku, já když chci nějakou speciální stravu pro mě nebo pro ženu, tak vždycky s největší pokorou, protože vím, že druzí nemají nejmenší povinnosti mi vyjít vstříc.

    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    SLEEPLESS8: Jasně! Už mi to docvaklo.... Díky :)
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    MYSHAAK: klasicka reklama s navodem, jak rychle a snadno vydelat penize. no a k tomu obrazek jak vylupuje banku..
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    Please...

    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    SLEEPLESS8: Přesně tak. "Bratr Ježíška".
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SHEALA: snad něco s 'Bratr je Žižka' a 'Bratr Ježíška', ale neznám historii Husa ani Žižky ani Václava (některý z nich měl tuším jen jedno oko) takže spíš hádám..
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    SIRIEN: 4 denní fesťák nepočítačovejch her (deskovky, pohybovky, RPGčka, larpy...) ... say no more
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    PRAASHEK: 4 denní fesťák nepočítačovejch her (deskovky, pohybovky, RPGčka, larpy...) - cílovka naprosto normální průřez herníma komunitama. Účast cca 500 lidí, počet později sebe-organizovaných veganů co si tam dělali vlastní vega kuchyni asi 10 lidí, na FB se projevovali asi tři nebo čtyři co se pamatuju. Tj. šlo o 2% účasti, přičemž ale někteří z nich ani nejsou vegani a dokonce ani vegetariáni, ale jen různé variace fanoušků zdravé stravy, co se k nim bratrsky přidali, takže můj odhad reálného počtu veganů na celé akci rovno nebo menší 1% účasti (mě tak napadá, cca odpovídá počtu těch co to rozjeli na tom FB...) - což je skutečně skupina, pro kterou jako organizátor kterej se celej rok bezplatně topí v desítkách hodin jiné organizační agendy toužíš dělat speciální a na zařízení zatraceně náročný servis (jen zařídit to vegetariánský jídlo byl dost opruz, zejm. protože jsme dodavatele kromě tohodle potřebovali dotlačit i k napravení nějakých "běžných" nedostatků, co tam v tom servise byly loni a reálně z důvodů vazby na prostory nemáme moc možnost dodavatele změnit, takže nejsme v úplně tržně vyjednávací pozici...)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam