• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    FEKALNIK: Chces to vysvetlit nebo to davas k lepsimu ?

    Piccolo v italii neexistuje, je to cesky nazev pro esspresso :
    Piccolo neexistuje. | Jak na kávu
    http://jaknakavu.eu/espresso/piccolo-neexistuje/

    KIavovy hipster to samozrejme vi a ve chvili kdy to kouzelnik vyslovi vyskoci a opravi ho. Tim padem vlastne vyvola Kavoveho Hipstera a Piccolo prestane existovat, (protoze ted uz je to esspresso)
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    PANTARIL
    PANTARIL --- ---
    DOCKINEZ: rekl bych ze to je reakce na tohodle znameho PTSD psa:

    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    [ KOSOSTVORCEK @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]

    Nechapu vtip. To ma byt vtipny v tom, jak ten pes blbe cumi?
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    STRACENA: možná že ty důvody dorazily až po vší té době? Apple s tím dodáváním moderních věcí mívá dost zoufalé zpoždění, ale někteří jsou na svou pravou lásku ochotní čekat celé roky...
    STRACENA
    STRACENA --- ---
    FREELA: ahh, tak proto ten koment - reklama cilena na zeny :-)
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    FREELA: Třebas je to k MDŽ.
    FREELA
    FREELA --- ---
    STRACENA: zamilovaly ?
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    PRAASHEK: Ja myslim ze takove heslo oceni kazda partaj...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    to se hodí jako heslo na kampaň pro podporu lidí bez majetku. nebo by to mohl ocenit okamura, pokud založí další čupr spolek
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SIRIEN: "pokud je standard nic, my nabízíme něco" :)) to je nemálo ženiální
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    SIRIEN: však v pořádku, já když chci nějakou speciální stravu pro mě nebo pro ženu, tak vždycky s největší pokorou, protože vím, že druzí nemají nejmenší povinnosti mi vyjít vstříc.

    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    SLEEPLESS8: Jasně! Už mi to docvaklo.... Díky :)
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    MYSHAAK: klasicka reklama s navodem, jak rychle a snadno vydelat penize. no a k tomu obrazek jak vylupuje banku..
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    Please...

    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    SLEEPLESS8: Přesně tak. "Bratr Ježíška".
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SHEALA: snad něco s 'Bratr je Žižka' a 'Bratr Ježíška', ale neznám historii Husa ani Žižky ani Václava (některý z nich měl tuším jen jedno oko) takže spíš hádám..
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    SIRIEN: 4 denní fesťák nepočítačovejch her (deskovky, pohybovky, RPGčka, larpy...) ... say no more
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    PRAASHEK: 4 denní fesťák nepočítačovejch her (deskovky, pohybovky, RPGčka, larpy...) - cílovka naprosto normální průřez herníma komunitama. Účast cca 500 lidí, počet později sebe-organizovaných veganů co si tam dělali vlastní vega kuchyni asi 10 lidí, na FB se projevovali asi tři nebo čtyři co se pamatuju. Tj. šlo o 2% účasti, přičemž ale někteří z nich ani nejsou vegani a dokonce ani vegetariáni, ale jen různé variace fanoušků zdravé stravy, co se k nim bratrsky přidali, takže můj odhad reálného počtu veganů na celé akci rovno nebo menší 1% účasti (mě tak napadá, cca odpovídá počtu těch co to rozjeli na tom FB...) - což je skutečně skupina, pro kterou jako organizátor kterej se celej rok bezplatně topí v desítkách hodin jiné organizační agendy toužíš dělat speciální a na zařízení zatraceně náročný servis (jen zařídit to vegetariánský jídlo byl dost opruz, zejm. protože jsme dodavatele kromě tohodle potřebovali dotlačit i k napravení nějakých "běžných" nedostatků, co tam v tom servise byly loni a reálně z důvodů vazby na prostory nemáme moc možnost dodavatele změnit, takže nejsme v úplně tržně vyjednávací pozici...)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam