• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    YOT
    YOT --- ---
    ZUZKAOU: Teď mě mrzí že nemůžu najít rozhovor s Nebřenským z Vltavy když Staropramenu nebo komu prodali "Bezvadnýho chlapa". Hezky tam vysvětloval rozdíl mezi svobodným povoláním a zdaněním svobodnýho povolání. V žádným případě nehájím čechomor, jen to že lidi potřebujou platit složenky a milenkám norky...

    Autor Haleluja je stejně zenbudhistickej Leonard Cohen? Pro něj dobře, že je ten zenbudhista protože kdyby slyšel tohle...
    Mistříňanka - Hallelujah
    https://www.youtube.com/watch?v=fIUuP4xATc4
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    ZUZKAOU: to je tak hezky česká reklama... ach :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    YOT:

    Kaufland: Z lásky k Česku (Čechomor: Tady jsem doma)
    https://www.youtube.com/watch?v=cBfMthOzoi4


    pavlica ve své dobré formě (navíc vcelku dost autentický)
    Hradišťan - Stínání berana - Staré Město pod Sněžníkem
    https://www.youtube.com/watch?v=bMsrPgdLsuc


    pavlica patetický (naprosto nejhorší je, že na koncertech mezi hudbou mluví. Strašný fráze a svítí mu při tom slunce z řitě)
    Hradišťan - Haleluja
    https://www.youtube.com/watch?v=PpVOuIOYjgI&list=PL5BD8D2DE6F15B4CF


    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    YOT: není, původem z Hradišťanu
    YOT
    YOT --- ---
    PRAASHEK: Pavlica není z Čechomoru?
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    mnohem horší jsou v tomto směru čechomor, to je koncentrované zlo, poslechni si jednu písničku a znáš všechny ostatní
    NVT
    NVT --- ---
    YOT, ZUZKAOU, SALVATOR: Před časem se k Pavlicovi (tak trochu mimochodem) vyjadřoval Václav Klaus:
    Za sebe říkám, že jsou mi názory pana Bátory v mnohém blízké. I já raději tradici než údajný pokrok, také raději vyslechnu v rádiu Jarmilu Šulákovou než ničitele lidové hudby Pavlicu [...]
    Patrně tedy má pan exprezident v Nymburce nějakého fanouška, který šíří osvětu.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SALVATOR: já netuším, proč pisatel/ka považuje Pavlicu za zrádce moravské hudby. Proto mě to přišlo kuriozní. Teda kromě toho, že jde mít pocit, že někdo zradil nějakou hudbu.

    Možná proto, že ji hraje a proměňuje s cizincema? Nebo že nehraje zakonzervovanou podobu, ale dělá si s tím co chce? Že za to bere velké prachy?
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ZUZKAOU: A chápu teda dobře, že Pavlica je zrádce moravské hudby, protože hraje v Rudolfinu? Neni za tim nic dalšího, co by mi uniklo díky nesledování bulváru a společenskejch rubrik?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    YOT: kuriozní, nikoliv vtipné. A zrovna v tomhle případě mě zaujalo, že někdo v Nymburce (tedy daleko od Moravy) má takové nutkání psát urážky na plakát na koncert.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    RIVEEK: všechno je rakovinotvorné jako plutonium, záleží jen, jak daleko od sebe to plutonium položíš, že jo...
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    FEKALNIK: dneska vyšlo v tisku, že světová zdravotnická organizace uznala párky, salámy, šunku, slaninu atd za prokázané karciogeny : v Metru je dokonce titulek "Salám jako plutonium" ! !

    ...ale když budeš jíst jen čočku a rýži, nebudeš mít zas tak dobrou náladu jako po kusu slaniny, pěkně vypečený do křupava, ještě horký rovnou z pánvičky... Hmmm.... jen na to pomyslím, už se přiblble a zamilovaně usmívám :-)
    a bez masa to mám stejně jako SLEEPLESS8 níže
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    FEKALNIK: jak nemam maso, mam deprese, citim uzkost a chut nekoho nakopnout
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    OTAVA: je to mem



    ale porad to nevysvetluje proc odpovedel co odpovedel
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    SLEEPLESS8: jeho odpoved je hlaska kterou rika Forrest i ve filmu. Asi nejaky metahumor.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    OTAVA: No Forresta jsem poznal taky, tak se asi odkazu na nastenku a du si stezovat tam kde jsem to nasel..
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    SLEEPLESS8: Na poslednim policku je Forrest Gump. Vtipny mi to taky moc neprijde.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    ???
    YOT
    YOT --- ---
    [ ZUZKAOU @ Čechy kuriozní - choďme a foťme ]
    Nějak mi to hlava nebere... Přehlídl jsem něco v kulturních rubrikách nebo v AHA?
    Osobně bych řekl, že je větší hřích a zrada když se v Rudolfinu hraje cimbálovka, než když se hraje cimbálovka v Rudolfinu...
    Nebo to vůbec nemá bejt ftipný?
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    MATHES: Bar Bé je naproti baru Á. A když vyslovíš název toho místa, zní to skoro jako jméno nějaký kozatý blondýny.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Barbie = Bar B
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam