• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    SALVATOR: Diakritika podle vzoru salvatorakritika. :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ATUARFIK: Stejně mi to pořád nedochází. Protože kdybych skloňoval špatně, tak bych z toho vytvořil Zeus bez koho co - Zeusa/e, nebo v nejhorším Zea. A tam pořád žádná diakritika neni.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    OLIEV23: Zeus, kritizovat koho co Dia. http://prirucka.ujc.cas.cz/?slovo=zeus
    OLIEV23
    OLIEV23 --- ---
    Néé, prostě si to můžu dneska číst kolikrát chci a stejně na to nepřijdu....

    Co nemá rád nejvyšší olympský bůh?
    Diakritiku.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    J4C0B1M: Přesně tak.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    http://poorlydrawnlines.com/wp-content/uploads/2016/01/told-me.png

    sranda z fráze a little bird told me a přenesení do reality?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    BARNEY__STINSON: Paříž je hrozně romantické místo, kde je úplně super a nejlepčejší požádat dámu svého srdce o ruku. Dál viz GANDHI.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    BARNEY__STINSON: taky jsem nad tim premejslel a jediny, co me napadlo, je, ze to pripomina pomerne obstarozni pokleknuti pri zadosti o ruku.

    to ze se pri tom jedna o relativne nesikovny zpusob zavazovani tkanicek bych ponechal stranou
    BARNEY__STINSON
    BARNEY__STINSON --- ---
    CHRMLE
    CHRMLE --- ---
    SKRU: jo díky... asi bych měl přestat pít ten vaječňák :)
    BINARY_PARANOIC
    BINARY_PARANOIC --- ---
    CHRMLE: „Yes,“ „oui,“ „si,“ „ja.“ ~ Yes we see ya. ~ Ano, vidíme tě.
    SKRU
    SKRU --- ---
    CHRMLE: tje stary ne, "yes we see you"
    CHRMLE
    CHRMLE --- ---
    Mně to asi při božím hodu moc nemyslí...

    An Englishman, a Frenchman, a Spaniard and a German are all standing watching an American street performer do some juggling. The juggler notices the four gentleman have a very poor view, so he stands up on a wooden crate and calls out, "Can you all see me now?"

    "Yes"
    "Oui"
    "Sí"
    "Ja"
    DARKREIDER
    DARKREIDER --- ---
    GANDHI: l'chaim!
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    HARALD: ja v tom nic protizidovskyho neshledavam:) to je jako bych povazoval valnou vetsinu vtipu o skotech za protiskotskou:)
    HARALD
    HARALD --- ---
    GANDHI: Je to židovský vtip. Židovský vtip se děje v naprosté většině konkrétní osobě, takže v něm máš uvedeno celé jméno a příjmení, toho, komu se vtip přihodil. Nic protižidovského bych v tom nehledal.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    kdoví, jak to bylo v originále, tedy v jidiš
    SKRU
    SKRU --- ---
    aha...ja mel dojem, ze "dost" ma byt "akorat" a ono je to tam ve vyznamu "prilis". ta moje hlava..
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    MYSHAAK: to vis, ze hraje. je to evidentne zidovsky jmeno a imho je pointa vtipu zalozena I na vzity predstave, ze zidi si vsude na vsechno stezujou
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    TRISSIE:
    PATISLAV:
    Tak tohle jsem pochopil, jen jsem myslel, že tam hraje nějakou roli ten Abraham Korach. Díky!
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    MYSHAAK: boršč má být kyselý dost - bujon ani trochu (vývar zkysne, když se skladuje moc dlouho).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam