• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    HARVIE: tim hůř, doufám, že se Ti to u holek nestává moc často. A jinak věnuj pozornost záhlaví, nepsal sem ho velkejma červenejma písmenama pro nic za nic.

    SKRU: ne, OTAVA tu žádná admin práva nemá. Zato díky naprosto absurdním důvodům, já a PRAASHEK je máme a nezdá se, že by HASH toužil nějak moc dozírat na to, co s nima děláme. Pokud Tě tato skutečnost neděsí, tak by nejspíš měla, protože sice nejspíš nedostaneš RO (pokud PRAASHEK nedostane nějakou Auschwitz náladu), zato Ti může být s klidem řečeno, ať si ty blbý kecy kurva necháš pro sebe.

    Když jsem u toho: ty blbý kecy si laskavě kurva nech pro sebe nebo se s nima třeba odlifruj do Ústavu, každopádně si HARALDovu připomínku vem k srdci.
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    HARALD: ja sem nechtel nic zajistovat... jen sem chtel ujistit, ze je opravdu spatnej :-D Ale kdyz uz si to nacal:

    HARALD
    HARALD --- ---
    HARVIE: V tomto klubu se dočkáš pouze vysvětlení. Vtipnost vtipu ti nikdo nezajistí. Stížnosti směřuj na lidi, kteří daný vtip publikovali.
    MOTASH
    MOTASH --- ---
    HARVIE: A von mu jí pak zabalil a usek.
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    podle me tomu vtipu proste chybi nakej zvrat :-D ta rezervace to cely posrala... chtelo by to naky lepsi rozuzleni :-D
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    00KUBAT: jsem chlap vole
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    HARVIE: on (ona) nevolá holce, ale kvůli rezervaci
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    HARVIE: Chápu, že když to někdo zná z druhé strany, tak mu to zas tak vtipné nepřijde...
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    1. vyspat se s holkou a zapomenout jméno
    2. uložit si číslo pod jménem baru, kde jste se poznali
    3. zapomenout to
    4. volat kvůli rezervaci

    ---
    dostalo to +123 a i tak mi to nepripada vtipny... unika mi neco, nebo je to fakt jenom o tom, ze bude volat o rezervaci holce na kterou se vysral? haha hmm... 123. ok.
    OLIEV23
    OLIEV23 --- ---
    ATUARFIK:
    MAEQ:
    No jo! ráno nepatřilo mezi ty svěží zrovna :D Děkujuuuuuu
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ATUARFIK: Ach.
    MAEQ
    MAEQ --- ---
    OLIEV23: já tam vidím, že nemá rád kritiku Dia = kritiku na svou osobu
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    SALVATOR: Diakritika podle vzoru salvatorakritika. :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    ATUARFIK: Stejně mi to pořád nedochází. Protože kdybych skloňoval špatně, tak bych z toho vytvořil Zeus bez koho co - Zeusa/e, nebo v nejhorším Zea. A tam pořád žádná diakritika neni.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    OLIEV23: Zeus, kritizovat koho co Dia. http://prirucka.ujc.cas.cz/?slovo=zeus
    OLIEV23
    OLIEV23 --- ---
    Néé, prostě si to můžu dneska číst kolikrát chci a stejně na to nepřijdu....

    Co nemá rád nejvyšší olympský bůh?
    Diakritiku.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    J4C0B1M: Přesně tak.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    http://poorlydrawnlines.com/wp-content/uploads/2016/01/told-me.png

    sranda z fráze a little bird told me a přenesení do reality?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    BARNEY__STINSON: Paříž je hrozně romantické místo, kde je úplně super a nejlepčejší požádat dámu svého srdce o ruku. Dál viz GANDHI.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    BARNEY__STINSON: taky jsem nad tim premejslel a jediny, co me napadlo, je, ze to pripomina pomerne obstarozni pokleknuti pri zadosti o ruku.

    to ze se pri tom jedna o relativne nesikovny zpusob zavazovani tkanicek bych ponechal stranou
    BARNEY__STINSON
    BARNEY__STINSON --- ---
    CHRMLE
    CHRMLE --- ---
    SKRU: jo díky... asi bych měl přestat pít ten vaječňák :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam