• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Nějak v tom nevidím nic vtipného...

    [ SYMEON @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    SLEEPLESS8: Aha, takze jen chyba na mem prijimaci. Diky. Dava to smysl. :-)
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    BLACKHEAD: ten obrazek s kolejema je opravdu hodne stary, no a odpoved si prave z toho dela srandu (eurotel a delvita byly taky davno)
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    [ [ JND @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ] ]
    +
    [ [ CECKO @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ] ]

    OK, chapu ze to je asi neco osobniho na JND, ale proc tam ma ten CECKO tolik plusu, za co?
    IMHO to co postnul JND me osobne vtipny prijde.

    Chapu ze v tomto pripade neni garantovano ani vysvetleni vtipu... Ale zkuste to, prosim. ;-)
    Diky predem.
    COOLER
    COOLER --- ---
    SHEALA: jo
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    [ HARVIE @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]

    vtip je v tom, že jsou začerveněný zcela normální vlasy, zatímco v chlap dámských sandálech na podpatku ne? Nebo mi něco uniklo?
    DAVIDO
    DAVIDO --- ---
    A aususovou tkanicku by akorat utrh a nic by se mu nestalo, kdezto kevlar je kevlar :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    GANDHI: Ani boty za 6 litrů tě nezachráněj před vlastní idiocií, když si je nezavážeš.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    [ HAVANA @ Pouze HNUSNÉ (nechutné) a SPROSTÉ vtipy...! ]

    Je to docela zvlastni historka. Vtipna mi moc neprijde, hnusna ani sprosta uz vubec ne. Unika mi neco?
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SIRIEN: Tak určitě.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    GILHAD: stolek se nestěhuje, ten buď prodává (vskutečnosti kupuje), nebo kupuje (vskutečnosti prodává)
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    BLONDYNKA: Všichni přece jezdí po Praze sem a tam hlavně protože je to baví - sednout do auta a čekat v kolonách, to je nejlepší - to je přece jasný. Já to tak taky dělám, hlavně když je špička, to je nejlepší - to někdy jedu i schválně dvakrát a naschvál nikoho neberu, to si pak člověk už tolik neužije..
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    NOFNAK: GILHAD: nebo prostě ilustrace dětské "reality"? (ve stylu šedé sedačky v tramvaji jsou vlci a spáry v chodníku jsou zlí a nesmíš na ně šlapat...)

    (ok, asi to bude nějaká agitka, nicméně ta interpretace s dětma mi připadá o něco zábavnější)

    BLONDYNKA: apel na zdravý rozum? V kontextu společenského aktivismu? Za takový názor Tě omlouvá snad jen to IDčko...

    PISKVOR: oni ale nepitvají nevtipnost vtipu, oni se hádají o jeho obsahu a významu :)
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    PISKVOR: Mas na mysli nejake to udoli v Lancre?
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    Hele, a nechcete si "jít stěžovat na nevtipnost vtipu ___TAM, KDE JSTE HO NAŠLI___?" (abych volně ocitoval místní záhlaví) Pokud nevíte, kde jste ho našli, výchozí varianta je "tam, kde slunce nesvítí."
    BLONDYNKA
    BLONDYNKA --- ---
    ALCATOR: Ježíši. Vosum. Správně? Že já zmiňovala ten zdravý rozum, chjo.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---

    *Silnice a cesty

    I když maminka paní Pohlové si zavádění pravidel na silnici pamatovala a ID PRAASHEK prosadil jízdu vpravo!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam