• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SIRIEN: Dík. Nicméně - ty se prostě neumíš vyjádřit stručně, viď?
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    TOOMIX: SALVATOR: kdysi (někde v hluboké historii klubu) jsem tu popisoval podstatu vtipů a vtipnosti (ve smyslu proč jsou vtipy vtipné a z čeho to vychází);

    Tenhle vtip má stát na překvapení, resp. pozdějším uvědomění a jde o humor katarzí vlastní "neschopnosti" - spoléhá na to, že čtenáři pointa nedojde a on bude čumět jak vůl na levej a pravej sloupec a hledat nějaké rozdíly a až po velmi dlouhé době mu docvakne, o co jde a že to je táááák triviální... že se zasměje sám sobě.

    (neříkám, že to tak i funguje, ale pokud vás zajímá, co na tom minimálně má být vtipného, tak tohle)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    TOOMIX: Rozdíl je i výsledek odčítání. No a je jich tam šest. Ale taky v tom nevidim nic vtipného, základní poučku ze záhlaví známe...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Nějak v tom nevidím nic vtipného...

    [ SYMEON @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    SLEEPLESS8: Aha, takze jen chyba na mem prijimaci. Diky. Dava to smysl. :-)
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    BLACKHEAD: ten obrazek s kolejema je opravdu hodne stary, no a odpoved si prave z toho dela srandu (eurotel a delvita byly taky davno)
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    [ [ JND @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ] ]
    +
    [ [ CECKO @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ] ]

    OK, chapu ze to je asi neco osobniho na JND, ale proc tam ma ten CECKO tolik plusu, za co?
    IMHO to co postnul JND me osobne vtipny prijde.

    Chapu ze v tomto pripade neni garantovano ani vysvetleni vtipu... Ale zkuste to, prosim. ;-)
    Diky predem.
    COOLER
    COOLER --- ---
    SHEALA: jo
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    [ HARVIE @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]

    vtip je v tom, že jsou začerveněný zcela normální vlasy, zatímco v chlap dámských sandálech na podpatku ne? Nebo mi něco uniklo?
    DAVIDO
    DAVIDO --- ---
    A aususovou tkanicku by akorat utrh a nic by se mu nestalo, kdezto kevlar je kevlar :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    GANDHI: Ani boty za 6 litrů tě nezachráněj před vlastní idiocií, když si je nezavážeš.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    [ HAVANA @ Pouze HNUSNÉ (nechutné) a SPROSTÉ vtipy...! ]

    Je to docela zvlastni historka. Vtipna mi moc neprijde, hnusna ani sprosta uz vubec ne. Unika mi neco?
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SIRIEN: Tak určitě.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    GILHAD: stolek se nestěhuje, ten buď prodává (vskutečnosti kupuje), nebo kupuje (vskutečnosti prodává)
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    BLONDYNKA: Všichni přece jezdí po Praze sem a tam hlavně protože je to baví - sednout do auta a čekat v kolonách, to je nejlepší - to je přece jasný. Já to tak taky dělám, hlavně když je špička, to je nejlepší - to někdy jedu i schválně dvakrát a naschvál nikoho neberu, to si pak člověk už tolik neužije..
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    NOFNAK: GILHAD: nebo prostě ilustrace dětské "reality"? (ve stylu šedé sedačky v tramvaji jsou vlci a spáry v chodníku jsou zlí a nesmíš na ně šlapat...)

    (ok, asi to bude nějaká agitka, nicméně ta interpretace s dětma mi připadá o něco zábavnější)

    BLONDYNKA: apel na zdravý rozum? V kontextu společenského aktivismu? Za takový názor Tě omlouvá snad jen to IDčko...

    PISKVOR: oni ale nepitvají nevtipnost vtipu, oni se hádají o jeho obsahu a významu :)
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    PISKVOR: Mas na mysli nejake to udoli v Lancre?
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    Hele, a nechcete si "jít stěžovat na nevtipnost vtipu ___TAM, KDE JSTE HO NAŠLI___?" (abych volně ocitoval místní záhlaví) Pokud nevíte, kde jste ho našli, výchozí varianta je "tam, kde slunce nesvítí."
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam