• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MOTASH: Člověk by čekal, že kluk s žebříkem jde sundat kočičku ze stromu, místo toho si sedne vedle a pozorují spolu západ slunce.
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    Lokálně si vyliž prdel
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    FANFAN: aha, ale tady se povšechně provozujou hlavně lokální gaychaty. Sme tu v tomhle spíš taková uzavřená swingers než otevřenej Apple store.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    FANFAN: a tady to dělá co? (Jestli na tom chceš něco vysvětlit, otevři si seznam / novinky)
    FANFAN
    FANFAN --- ---
    uááá (do obrázků, co mě štípou to uplně neni, ale štiplavé je to dost)
    CORDESCU
    CORDESCU --- ---
    GOLDENDELICIOUS: dík, přepnout do češtiny mě nenapadlo :)
    GOLDENDELICIOUS
    GOLDENDELICIOUS --- ---
    CORDESCU: Film se jmenuje Hound of the Baskervilles, ale první slovo je napsané tak, že vypadá jako Hovno.
    CORDESCU
    CORDESCU --- ---
    pls, mám dneska pomalejší ráno: [ TOMMY69 @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    CECKO: styrenovy kosticky aby se dite nepopichalo nejspis...je to jako by nekdo vyfotil plastovej kryt na roh stolu no....
    CECKO
    CECKO --- ---
    Mi prijde, ze to je PePo napichany na kaktusu, ale nevim jestli je to slovni hricka nebo to ma nejak horet...
    [ UNCLE_JIMBO @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    NAMATHUR: v klidu, se mnou taky, za mejch mladejch let jsme si ty vody uměli postavit vedle stroje tak aby nespadly.
    NAMATHUR
    NAMATHUR --- ---
    DÍK! Je to se mnou vážný.

    OTAVA
    OTAVA --- ---
    NAMATHUR: protoze ve fitku asi spis bude stojan na lahve s vodou a dotycny si tam dava susenky ?
    NAMATHUR
    NAMATHUR --- ---
    Zkoušel jsem si i poposednout a nic :(

    Dnes jsem viděl ve fitku, jak si nějaký idiot odložil flašku s vodou do stojánku na disko sušenky.
    [ SLEEPLESS8 @ Textove ftipy - taky ste na modemu a vecne se opakujici obrazky vam kazi pozitek? /pouze cj, pripadne slovencina/ ]
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    SALVATOR: Někdo se neumí vyjádřit stručně, a někdo má pro změnu potřebu sdělovat světu, že nechápe podstatu humoru. To máš těžký, za debily jsou pak všichni.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    SALVATOR:
    tak tohle je strucne a concise az az na vyblity dynovy seminka ;-)
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    SALVATOR: [nezajímavé důvody] se dneska hrozně nudim :/
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SIRIEN: Dík. Nicméně - ty se prostě neumíš vyjádřit stručně, viď?
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    TOOMIX: SALVATOR: kdysi (někde v hluboké historii klubu) jsem tu popisoval podstatu vtipů a vtipnosti (ve smyslu proč jsou vtipy vtipné a z čeho to vychází);

    Tenhle vtip má stát na překvapení, resp. pozdějším uvědomění a jde o humor katarzí vlastní "neschopnosti" - spoléhá na to, že čtenáři pointa nedojde a on bude čumět jak vůl na levej a pravej sloupec a hledat nějaké rozdíly a až po velmi dlouhé době mu docvakne, o co jde a že to je táááák triviální... že se zasměje sám sobě.

    (neříkám, že to tak i funguje, ale pokud vás zajímá, co na tom minimálně má být vtipného, tak tohle)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam