• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    WOODMAKER: že by reakce na jednu takovou epizodku na nyxu, kdy jedno id prodáválo stoleček.
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    proč je tam ten stůl?
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    SLEEPLESS8: Na kterým?
    Internetů je hodně.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    PRAASHEK: prej to psali na internetu
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SANTGEORGE: a máš tuto informaci z důvěryhodného zdroje?
    SANTGEORGE
    SANTGEORGE --- ---
    PRAASHEK: mas ho, protoze ses strasna pica
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    GARBAGE: Myslim, ze sem patri i vysvetleni, proc je tomu tak. Nekde jsem cetl, ze pry zeny opravdu rozeznavaji vic barev, zatimco muzi umeji vnimat pohyb. Protoze zeny byly v jeskyni a sbiraly bobule a musely poznat, ktera je zrala. A muzi lovili zvirata, takze museli mit postreh na veci, co se hybaly.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    GARBAGE: jo no, bohužel. Každej je tady elder of the internet a má e-penis dlouhej tak že se dá dvakrát obtočit kolem zeměkoule.
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    SHEALA: Jo, měla jsem hodit odkaz... díky za info :-) je tu příliš mnoho nepsaných pravidel, za který tě chtěj sežrat.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    GARBAGE: možná někdo koho sere text v obrázku spíš. Mě sere taky. Ale ne natolik abych dávala mínus, navíc nejsi ten kdo sem tu hrůzu postnul.
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    by mě zajímalo která z mamin tady na nyxu mi dala mínus.
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    SLEEPLESS8: jo, no díky. mně to přišlo tak extrémně debilní, že jsem v tom až něco hledala.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SLEEPLESS8: To vypadá jako jedna z "příhod" tohohle pána https://www.facebook.com/mmcabicar?fref=ts
    Pár mých známých mu sem tam něco lajkuje, všechno jsou to příběhy o tom, jak je jeho dcera hrozně vtipná a jak je mu u toho hrozně trapně. Obvykle mě od čtení kromě tldr odrazuje i ta čeština. Sem tam se dá něčemu zasmát.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    GARBAGE: imho vymyšlená "příhoda". která chce byt vtipná, male myslím, že leda na mimibazaru..
    GARBAGE
    GARBAGE --- ---
    Z ustavu.. je v tom zakopanej vubec nejakej pes, nebo je to proste jen tak strasne nevtipny? Nebo se tomu smejou jenom cerstvy maminy, nebo..? ?

    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    PRAASHEK: já... do teď... ho bral... jako... prostě... teď si uvědomuji, že ta píča je lidská bytost.... :')
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SCHWAB: jj, to je ten, co má barevnou excelovou tabulku se jmény ajdís a počítá jim, za kolik to bude tentokrát
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    SLEEPLESS8: tohle je vector? .)
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    FIONOR: Ach, díky, jsem ještě rozespalej asi. Nerd fail.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    [ LEVOS_BOB @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    Co je to tady mimo to že to dítě je jasnej off-brand, což ostatně signalizuje i to dvouproužkové adidas triko?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam