• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    SCHWAB: Na desky magnetofon?
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    SCHWAB: tohle už vtipně zní:-)
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    BLOODRAT: možnááá... ti co dali plus ani nepřemejšlí nad nějakou bjork, ale nad tím, že má sluchátka... A kupuje desky, takže logicky musí mít pod paží někde přenosnej magnetofon... a to je pobavilo!
    WRF
    WRF --- ---
    GLOBALISTA: Do fronty?
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    OTAVA: Dík, jdu si sednout vedle té holčičky :)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    GLOBALISTA: BJ = Blow Job
    KUBIIK
    KUBIIK --- ---
    BLOODRAT: Dal jsem plus, protože se mi líbila ta fotka jako taková. Vtipnost jsem neřešil, stejně ty vobrázkový diskuze projíždím tak rychle, že kolikrát nevím, jestli jsem v humoru nebo někde ve wtf.
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    JVMLOK: Jo, takové znám, nadávaj, že v televizi "nic není", ale běžet ta bedna prostě musí...
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    v '92 Bjork zacala solo karieru a takhle fotka je ze stejny doby, takze asi inspirace, alae kde je vtip?..nebo mozna zaklad pro starej for:
    Q: How can you tell Bjork is out of tune in a concert?
    A: The track skips, but, her lips keep moving.

    Ale taky si nejsem jistej :/
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Chci, aby se dostavil jeden z téměř třiceti plusíčkářů a osvětlil situaci prečo sa řehucol, za břuch popadol a likl.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Esli to teda nebude jako že Bjork+hudba (cože, Bjork a hudba? Hahaha, to nejde dohromady).
    Taky tápu.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ZARAKI_KENPACHI: ona je nekupuje, ale prodává. jaz už není co bejval a když chceš poslouchat ty tóny, co ti lidi nehrajou, můžeš to dělat doma a zadarmo
    ZARAKI_KENPACHI
    ZARAKI_KENPACHI --- ---
    jestli ty pluska nebudou za "hezkou holku" co "dokonce poslouchá jazz"
    KULA
    KULA --- ---
    GANDHI:
    TWISP:
    ha, je nás víc. Já dal palec za Jazzmatazz, cuz You cannot test the lyrical manifestations of the Guru...
    TWISP
    TWISP --- ---
    GANDHI: ted jsem to sem chtel vlozit, taky nechapu
    _IOB_
    _IOB_ --- ---
    RAINBOF: ja nevim, jenom odhaduju. navic jinde i tady probehly uz spousta spise usmevnych, nebo z moji strany zcela nepochopenych "humoru", takze sem si rikal ze je mozna "problem" jenom na moji strane a s klidem to presel...
    HARALD
    HARALD --- ---
    Přiznám se, že mi taky pořád není jasné, co na tom přijde někomu vtipné. Ani z těch vysvětlení. Můžete to někdo vysvětlit jsko pro úplně blbý?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    furt mimo. dokaze to nekdo cracknout?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    _IOB_: a za to plus ? já jsem ajťák takže když si půjdu koupit pletený palčáky tak se prodavačka potrhá ?
    Zacinam se bát o zdraví obchodníka z HP až si tam jednou koupim ramku do Lenova. (a tohle je vtipný ?)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam