• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    ZIDANE: gramofon, jasně!!! promiň!! zmrvil jsem celej ten vtip :-(
    leč omlouvá mne můj věk po třiatřicet, análogický serepetičky jsou už pasé, fosile, víš?
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    SCHWAB: Na desky magnetofon?
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    SCHWAB: tohle už vtipně zní:-)
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    BLOODRAT: možnááá... ti co dali plus ani nepřemejšlí nad nějakou bjork, ale nad tím, že má sluchátka... A kupuje desky, takže logicky musí mít pod paží někde přenosnej magnetofon... a to je pobavilo!
    WRF
    WRF --- ---
    GLOBALISTA: Do fronty?
    GLOBALISTA
    GLOBALISTA --- ---
    OTAVA: Dík, jdu si sednout vedle té holčičky :)
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    GLOBALISTA: BJ = Blow Job
    KUBIIK
    KUBIIK --- ---
    BLOODRAT: Dal jsem plus, protože se mi líbila ta fotka jako taková. Vtipnost jsem neřešil, stejně ty vobrázkový diskuze projíždím tak rychle, že kolikrát nevím, jestli jsem v humoru nebo někde ve wtf.
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    JVMLOK: Jo, takové znám, nadávaj, že v televizi "nic není", ale běžet ta bedna prostě musí...
    RADOWAN
    RADOWAN --- ---
    v '92 Bjork zacala solo karieru a takhle fotka je ze stejny doby, takze asi inspirace, alae kde je vtip?..nebo mozna zaklad pro starej for:
    Q: How can you tell Bjork is out of tune in a concert?
    A: The track skips, but, her lips keep moving.

    Ale taky si nejsem jistej :/
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Chci, aby se dostavil jeden z téměř třiceti plusíčkářů a osvětlil situaci prečo sa řehucol, za břuch popadol a likl.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Esli to teda nebude jako že Bjork+hudba (cože, Bjork a hudba? Hahaha, to nejde dohromady).
    Taky tápu.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    ZARAKI_KENPACHI: ona je nekupuje, ale prodává. jaz už není co bejval a když chceš poslouchat ty tóny, co ti lidi nehrajou, můžeš to dělat doma a zadarmo
    ZARAKI_KENPACHI
    ZARAKI_KENPACHI --- ---
    jestli ty pluska nebudou za "hezkou holku" co "dokonce poslouchá jazz"
    KULA
    KULA --- ---
    GANDHI:
    TWISP:
    ha, je nás víc. Já dal palec za Jazzmatazz, cuz You cannot test the lyrical manifestations of the Guru...
    TWISP
    TWISP --- ---
    GANDHI: ted jsem to sem chtel vlozit, taky nechapu
    _IOB_
    _IOB_ --- ---
    RAINBOF: ja nevim, jenom odhaduju. navic jinde i tady probehly uz spousta spise usmevnych, nebo z moji strany zcela nepochopenych "humoru", takze sem si rikal ze je mozna "problem" jenom na moji strane a s klidem to presel...
    HARALD
    HARALD --- ---
    Přiznám se, že mi taky pořád není jasné, co na tom přijde někomu vtipné. Ani z těch vysvětlení. Můžete to někdo vysvětlit jsko pro úplně blbý?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    furt mimo. dokaze to nekdo cracknout?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    _IOB_: a za to plus ? já jsem ajťák takže když si půjdu koupit pletený palčáky tak se prodavačka potrhá ?
    Zacinam se bát o zdraví obchodníka z HP až si tam jednou koupim ramku do Lenova. (a tohle je vtipný ?)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam