• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    PISKVOR: (totiž ty Tradiční Křesťanský Hodnoty Evropy se najednou nehodí do krámu, podle momentální potřeby)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    WRYKOLAKAS: LOL.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    FIONOR: Jenom aby jsi neměl mylné představy
    - ID Zidane neznám a je mě ukradený
    - Můžeš argumentovat, že je něco vtipné (To je to co dělám já) a někdo má stejný smysl pro humor a někdo ne.
    - Nemůžeš argumentovat, že něco není vtipné.
    - Můžu považovat jeho příspěvek za vtipný i když on sám není "sofistikovaný" (Jak jsi poznačil ty.)

    Zdá se mi, že nechápeš rozdíl mezi tím smát se někomu a smát se něčemu.
    Kompenzuješ si to urážkama :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    FIONOR: No to záleží jak dlouho budeš vytvářet argumenty proč něco není vtipné.
    Vypadá to, že jsi skončil a už jdeš jenom utoky na mě.
    Takže bude klid :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    FIONOR: Taková silná slova a špatná analogie. Spíš si mi potvrdil to, že narazil na tvůj nerv, než že je lidská spodina :)

    Protože pointa toho vtipu není kdo a kdy může jíst jitrnice - jeho znalost křesťanství s tím nemá nic společného.

    Když už máš rád zvířátka: Jaký je rozdíl mezi myší a velrybou? Myš neumí plavat.
    Opět je to jenom hra na neznalosti lidí - existují i myší co plavou a loví ryby.
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    MCKIDNEY: no to už je jenom narážka na to, že křesťani jsou taky vypatlaný primitivové....
    ale aspoň už se nesnaží u nás ty jejich sračky "šířit"
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    WRYKOLAKAS: To by tam pak IMHO nedával "Křestanovi by to nevadilo" :)
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    MCKIDNEY: ne, ty hledáš co tam neni...
    naše civilizovaná ateistická společnost se pouze oprávněně vysmívá každému, kdo tu chce "něco šířit"
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    FIONOR: Tohle je právě ukázka toho, že ve vtipu hledáš co tam není.
    Vtip byl pouze narážka na to, že jako společnost vnímáme Muslimy jako radikální a Křesťany jako umírněné.
    Což samozřejmě není pravda a proto je to vtipné :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Samozřejmě se pak budou rozčilovat nad detaily o cukrovce a dětské obezitě.
    Pro ty tu máme následující segment:
    Real Time with Bill Maher: Explaining Jokes to Idiots – #RespectForZayn Edition (HBO)
    https://www.youtube.com/watch?v=RpVCC7azVp4
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    LODBROG: Mě to vtipné přijde - jedná se o záměnu toho co lidé říkají s tím co doopravdy říkají po přidání kontextu.

    Takový CZ příklad:
    "Pepíčku jenom to hezky sněz, budeš mít diabetes."
    (Vtip o některých maminkách co špatně krmí děti)
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    COOLER: Rozlišit křesťana od muslima jde celkem jednoduše. Tady máš jitrnici, slaninu a pivo a žer. Křesťanovi by to nevadilo.
    COOLER
    COOLER --- ---
    NELLAS: nespletla. jen tu jsou přecitlivělí jedinci na imigranty. buď ráda, žes to napsala na internet, v realu by tě za názor zmlátili :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NELLAS: Hmm, tak koukám, že buď lidi nechápou sarkasmus, nebo jsem se v tom vysvětlení spletla :)
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Mně šlo hlavně o to co je na tom vtipného. Díky za pokusy to vysvětlit.
    Na islám, křesťanství a uprchlíky máme každej svůj názor a hádáme se o tom všude po internetech už nejmíň rok,
    tak se mi to nechce rozvíjet i tady - v odborné debatě.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    COOLER: spíš bych věřil tomu HARALDovuvysvětlení.

    Sice to zvaní křesťanů sem nevychází ani tak ze společného náboženství jako spíš s předpokladem vyšší kulturní kompatibility křesťanů s Evropou (mimo jiné i kvůli tomu, že křesťanská subkultura na blízkém východě je o dost Evropštější, než ta muslimská majoritní kultura), takže to, že to tu říkají nevěřící není až tak moc významné, ale určitou úsměvnou pointu to v sobě má...
    COOLER
    COOLER --- ---
    LODBROG:
    druhé možné vysvětlení (i když by se hodilo psíš pro Něměcko)
    1) téměř všichni uprchlíci tvrdí, že jsou křesťané. ve skutečnosti jsou to muslimové.
    2) někteří muslimové z ISIS sem jdou s cílem šířit zde islám.
    3) média dlouho podávala informace o uprchlících velmi zkreslené tak, aby pro uprchlíky vyzněly dobře (nějaký zákon proti utiskování menšin)

    takže jdou sem křestanští uprchlíci šířit křestanství vypadá na mediální zprávu o muslimech, kteří sem jdou šířit islám :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HARALD: Možná to naráží i na to, že sem jako uprchlíci míří především silní mladí muži s cílem rozšířit zde islám.
    HARALD
    HARALD --- ---
    LODBROG: Tipnul bych si, že to je narážka na to, že nejateističtější stát evropy přijímá jen křesťanské uprchlíky s argumentem, že to jsou také křesťané, jako my, Češi.
    A protože tu jsou reálně křesťané v menšině, tak tu mohou přijatí uprchlíci šířit křesťanství.

    Žádný supervtip, spíš poukázání na to, že se dnes na křesťanství odvolávají lidé, kteří o nem skoro nic nevědí.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Má cenu se ptát na vysvětlení tohohle...?
    Chápu že to má být nějaká parafráze na uprchlickou krizi / islám v Evropě,
    ale co na tom má být vtipného netuším.
    Nebo mi uniklo něco ve zprávách?

    [ TWISTRABBIT @ Textove ftipy - taky ste na modemu a vecne se opakujici obrazky vam kazi pozitek? /pouze cj, pripadne slovencina/ ]
    ROMANET
    ROMANET --- ---
    WRYKOLAKAS: musí si v kompu pustit emulátor vhs. pak to funguje. jinak je třeba říct, že ve filmu to tak nepůsobí, ale její tělo je přesně z okamžiku smrti, takže neni nějak rozmokvaný nebo tlející nebo něco, je docela fér. takže pokud má člověk dost síly a jen tak se něčeho nelekne, je to docela příjemnej večer.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam