• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    SKRU
    SKRU --- ---
    duze chybí 1 pruh imho
    SKRU
    SKRU --- ---
    HREBICK: to je leprikon a jeho poklad je obvykle na konci duhy. tady asi ta duha z prdele ma znamenat, ze si ty prachy rychle převedl na neznámé místo:)
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    DOCKINEZ: wut?
    SKRU
    SKRU --- ---
    SIRIEN: mas kromobycejny dar generovat slovni vatu a sdeleni na 3 slova rozpliznout na pul dne. ne, neni na tom nic komplexniho. pripomina mi to takovy ty zbytecny perky ve hrach, co nic nepridavaj a muzes si je vybrat jen tak pro prdel.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    ZIDANE: vegetariáni v česku nechceme
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    WRYKOLAKAS: jako treba ateistum? Ti tu svoji zmatenou viru siri pomerne zdatne, Svedkove J***vi harda.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    VON_GILOTINE: dle posledních studií časopissu "moje psychologie" to nepomáhá
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    lol fionor zas dela chytryho. hej kamo, najdi si holku. to by ti mohlo pomoct
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    FIONOR: Křesťanské postní období se dá zjistit, odkdy dokdy je. No dobrá. Počkám si, až ti, křesťane, půst skončí a pak ti předložím jitrnici a slaninu a k zapití pivečko. Jsi přece dle svých slov "křesťanský uprchlík", tak si dej.
    Vegetariáni a podobní by to, přiznávám, měli blbé, ale nějak se to vyfiltrovat musí.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    PRAASHEK: dostal sem rozkaz z Čapího hnízda - všichni žvanící Židi pryč a ihned najít Stierlitze. Židy vyhazuju, ale protože mi tu zacláníš dalšim sionistickym postem tak Stierlitze pořád nevidim.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SIRIEN: to nechápu? to je vtip? vysvětli plz
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    Tak a Auschwitz kurva!

    Koho zajímaj křesťani v ČR, tak se jich může jít zeptat: [ Křesťanství jinak - být křesťanem v 21.století ]
    Kdo se touží o křesťanství hádat, řekne si GOBERSovi o přístup: [ Aréna sv. Dominika, aneb křesťané 21. století (a jeden židák) si jdou po krku ]
    Koho zajímaj muslimové v ČR tak tady: [ Islam - neprekonatelna vzdalenost mezi novinovymi titulky a skutecnosti... ]
    Kdo touží nadávat na přistěhovalce, tak tady: [ Pluralismus, Multikulturalismus a přistěhovalci ]
    A kdo touží jebat do náboženství, tak sem: [ ATEISMUS a SKEPTICISMUS (theisti sou atheistickofobní RASISTI!) ]

    Raus.


    MCKIDNEY: tohle je nicméně fakt dobrý...
    MOTASH
    MOTASH --- ---
    Tradiční Křesťanský Humoty Evropy najednou nikdo nechápe?
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    PISKVOR: (totiž ty Tradiční Křesťanský Hodnoty Evropy se najednou nehodí do krámu, podle momentální potřeby)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    WRYKOLAKAS: LOL.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    FIONOR: Jenom aby jsi neměl mylné představy
    - ID Zidane neznám a je mě ukradený
    - Můžeš argumentovat, že je něco vtipné (To je to co dělám já) a někdo má stejný smysl pro humor a někdo ne.
    - Nemůžeš argumentovat, že něco není vtipné.
    - Můžu považovat jeho příspěvek za vtipný i když on sám není "sofistikovaný" (Jak jsi poznačil ty.)

    Zdá se mi, že nechápeš rozdíl mezi tím smát se někomu a smát se něčemu.
    Kompenzuješ si to urážkama :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    FIONOR: No to záleží jak dlouho budeš vytvářet argumenty proč něco není vtipné.
    Vypadá to, že jsi skončil a už jdeš jenom utoky na mě.
    Takže bude klid :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    FIONOR: Taková silná slova a špatná analogie. Spíš si mi potvrdil to, že narazil na tvůj nerv, než že je lidská spodina :)

    Protože pointa toho vtipu není kdo a kdy může jíst jitrnice - jeho znalost křesťanství s tím nemá nic společného.

    Když už máš rád zvířátka: Jaký je rozdíl mezi myší a velrybou? Myš neumí plavat.
    Opět je to jenom hra na neznalosti lidí - existují i myší co plavou a loví ryby.
    WRYKOLAKAS
    WRYKOLAKAS --- ---
    MCKIDNEY: no to už je jenom narážka na to, že křesťani jsou taky vypatlaný primitivové....
    ale aspoň už se nesnaží u nás ty jejich sračky "šířit"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam