• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    ZORBEN
    ZORBEN --- ---
    SIRIEN: zajimalo by me, s jakym vysvetlenim prisli napriklad v GoT knizkach v cestine :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Já jenom čekám, kdy bude nějaká holka v Game Of Thrones říkat "Butterface"
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    CORDESCU: MICRO: omfg...

    HODOR = Hold The Door (=Po/drž ty dveře!); je to retardovaná postava která furt říká jediné slovo: Hodor, a tak se mu říká "Hodor" a v seriálu konečně řekli proč a jak k tomu přišel. A je to Game of Thrones, takže to všem přijde hrozně cool.

    Žádnej spoiler k ději to vysvětlení neobsahuje a přitom to stačí k vysvětlení 90% vtipů co na dané téma kolujou.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    MICRO: uz nejakou dobu hledam jak se to dela, dik..
    MICRO
    MICRO --- ---
    CORDESCU: Proč to nenapsat tady? Napiš to medzi tagy <span class="spoiler"> a </span>.
    SWT
    SWT --- ---
    GANDHI: Moje odpověď platí, i pokud to omezíš na pouze materiální výhry.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    SWT: aah sorry, neuvedomil jsem si, ze muze existovat skupina lidi, co si pod pojmem vyhra predstavi pouze něco materialniho
    SWT
    SWT --- ---
    GANDHI: Sice nevím, co myslíš tím "fakt dobrej", ale můžeš. Stači na to napojit něco, co vydává výhry (mohou být i nepeněžní) v závislosti na činnosti prováděné na konzoli.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    ALCATOR: takze pokud budu fakt dobrej, muzu si z herni konzole udelat vyherni?:)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SKY_MAX: Já to chápu jako takový memento mori. Hrob je blíž, než si myslíš.
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    ALCATOR: mi to prijde vtipny stejne, jen nektery lidi asi potrebujou exaktni najezd na pointu, aby se nevysekali;) navic hraci automat je v hospodach bezny vyraz pro ten vyherni.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    NVT: A PROTO je to vtipnější se slovem "výherní".

    Protože zatímco "herní" může být "prostě si pohraješ, něco bliká, něco se točí", tak u výherního bys očekával, že na konci bude nějaká výhra.

    - Hele, co je tohle?
    - To je výherní automat.
    - Jo? A jak to funguje?
    - No, tady za to zatáhneš, a tady se to zatočí.
    - A pak?
    - No pak už nic.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    PISKVOR: jo, vychazi to tak nejak plus minus, ale teda spis minus..
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NVT: Spoiler: u automatů, které se nazývají výherními, to funguje stejně (v rámci statistické chyby).
    NVT
    NVT --- ---
    ALCATOR: Kdyby byl výherní, dialog by končil zmínkou o výplatě výhry.
    Jelikož je jen hrací (herní), po zatočení se už nic dalšího neděje.
    4PTO
    4PTO --- ---
    CORDESCU: aha tak to jde mimo mě .) nevěděl jsem s čím to má spojitost, dik
    CORDESCU
    CORDESCU --- ---
    4PTO: jestli myslíš ty vtipy na Hodora a dveře, řešení je spoiler k poslednímu dílu Game of Thrones :p (na vyžádání v poště)
    4PTO
    4PTO --- ---
    hodor pls nekdo?
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    Pozn.
    obskurní (*obskurný Pal.) příd. (z lat.) podřadný, bezvýznamný, zapadlý, pokoutní; mající špatnou pověst, mravně závadný; podezřelý, nekalý
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam