• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    YOT
    YOT --- ---
    MATHES: Hm, významně oslabovala sílu armády... Ale dyť ve Svazu s tím měli celkem sukces...
    MATHES
    MATHES --- ---
    SHEALA: decku = decimaci

    Decimace – Wikipedie
    https://cs.wikipedia.org/wiki/Decimace
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    SHEALA: Kuřata z KFC jsou natolik narvaná různými růstovými hormony a jinými sračkami, že nevadí, když si zapomeneš vzít prášek - dej si kuře z KFC a máš v sobě potřebnou dávku antibiotik i tak.
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    ATUARFIK: aha. Navíc vláčet někoho po zemi uplně přesně horizontálně a jenom po lopatkách... jo pravda. Děkuji.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    VESPER_INDIGO: Při bitce a v nemocnici člověk často přijde k cucflekům na krku a stopám deseti nehtů, zarývajícím se ve víru vášně do zad.
    VESPER_INDIGO
    VESPER_INDIGO --- ---
    Něco mi uniká na vtipnosti, prosím o vysvětlení. Děkuji, Váš nechápavý Vesper(níček).

    [ THX_1138 @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    MATHES: všichni vypadají jako rasista. nejvíc asi běloši, cigáni, černoši, asiati, Hitler a mimozemšťani. a možná trochu i afroameričani spolu s esykmáci a klauni.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MATHEZ: podle me je to protiskluz a prijde tam koberec.
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    SKRU: uff...sem rad ze nejsem jedinej. vcera sem na to koukal asi minutu, nez mi doslo ze to je obracene. ale zase je to industrial a neklouze to ani mokry :)
    SKRU
    SKRU --- ---
    MCKIDNEY: jo to je vzhuru nohama, mi vubec nedoslo! ja myslel, ze for je v tom, jak pekne jim vysly ty spary ve futrech..
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    MATHES: Děti neví co je glóbus ale ví co je šprcka...
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Některé vzory vypadají tak, že bych i pochopil dlaždiče kdyby to za smrště sprostých slov udělal v rámci zachování minimální úrovně estetiky schválně.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    WRYKOLAKAS: Rozkaz rekl polozit dlazbu, ale uz ne klerou stranou nahoru.
    Rozkaz zněl jasně (Pelíšky)
    https://www.youtube.com/watch?v=Dq2ii7PRM7U
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    CECKO: mě přijde, že to s tim nemá nic společnýho a jen je to snaha, aby si to přečetli i lidi, kteří se tvářej, že se takový věci nestávaj
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    CECKO: Prostě dotyčnému se líbí, že tolik uprchlíků zemřelo.
    SWT
    SWT --- ---
    CECKO: Protože každej uprchlík, kterej sem nedorazí, je výhra (reader=eye loves it)?
    CECKO
    CECKO --- ---
    Ja nejak tohle nechapu. Jakoze ty co umreli maj mydriazu, protoze milujou evropu nebo co?

    LODBROG
    LODBROG --- ---
    NAZARETSKY: Nejsem si jist, ale možná sama sobě připomíná Trumpovy vlasy.
    Ale podobný měl ten londýnskej kandidát na starostu, ne...?
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    MOTASH: osobně mi přijde že je ten vtip tak trapnej ve všech svých možných vysvětleních, že nestojí ani za Ústav, takže si netroufám soudit
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam