• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    PECA: Logické je počítat to po měsících do roka. Další věc je, že některé maminky na plný úvazek mají dítě klidně staré 45 měsíců.
    PECA
    PECA --- ---
    Tak vono se to u malejch dětí počítá na měsíce asi tak do 2 až 3 let (možná jenom do 18 měsíců :-). Co si matně pamatuju. Mě to nebavilo furt počítat, tak jsem to nesledoval, ale ženský to tak sledujou. Už kvůli různým jídlům, lékům či jiným blbostem, kde se uvádí od 6 měsíců, od 3 týdnů...
    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    Bohatý lidi maj holt narozeniny každej měsíc.
    YOT
    YOT --- ---
    MAGE:
    -Kolik ti bylo?
    -To vím přesně na den, protože jsem měl zrovna narozeniny. Tři a devět měsíců!
    -Narozeniny ve tři devět?
    -Můžu já z to že jsem nedonošenej?
    (Šimek a Grossman)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    HRAFNAIN: skatesmaurai nechape obrazek od id MEMORY na ktery se pta o sest postu nize id HWLLFFRDD
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    HARVIE: Jde stavět i z těch stolečků od pizzy, jenom to chce víc šikovnosti. Čímž potvrzuju, že u nás je to fakt celkem běžné, máme jich doma mnoho :o)
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    YOT: tyve to by meli davat do ty pizzy ted. aspon by si ji lidi castejc kupovali aby mohli postavit poradnej hrad :-D
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    MAGE: Jo tak, dík, já čekal že se tam někde bude válet černý dildo...
    MAGE
    MAGE --- ---
    HWLLFFRDD: 8 měsíců... narozeniny...
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    KRUSTY_: Nechápu to s tím číslem 23, které možná bráno za číslo, které je ještě nešťastnější než 13, nebo 42. Vidím zde odkaz na Stopařova průvodce po galaxii, nechápu kontext, ale pravděpodobně se to odráží od tohoto (spoiler allert):
    Na počátku byl stvořen vesmír. Pak se toho hodně dělo a pak se nějaký superinteligentní pangalaktický bytosti z jiných dimenzích začaly zabývat otázkama jako "proč", "jak", a to jim překáželo, protože se chtěly plně věnovat jedné své oblíbené hře. Vypočítaly tedy odpověď na základní otázku vesmíru, života a vůbec, která zněla jednoduše. 42. Ale neměly otázku a bez ní jim to nedávalo smysl. Vytvořily počítač pro výpočet otázky a pojmenovaly ho dost divně, "Země", a na první pohled ten počítač vypadal jako planeta. Někdy v průběhu výpočtu otázky na získanou odpověď se někde na planetě, která je jen pár světelných let od Země, rozhodly bytosti úplně jiného druhu zbavit zbytečných lidí, jako jsou třeba zmínění kadeřníci, ekonomové, nebo hygienici telefoních sluchátek. Udělaly plán, kde měli z nějakého důvodu odletět z planety postupně všichni ve 3 vesmírných plavidlech na planetu Zemi. Nechali odletět jen první plavidlo a tím se zbavili nepotřebné části obyvatelstva. Bohužel, zanedlouho po tom, co se tohle stalo, se u nich rozšířila nemoc, která se šířila po telefonu a zahubila celou populaci. Zbyla jen ta nepotřebná část obyvatelstva, která obývala planetu Zemi.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    MAGE
    MAGE --- ---
    23 = two three = to free = osvobodit (se, jine atd...) od (to je podle gusta kazdeho soudruha)
    KRUSTY_
    KRUSTY_ --- ---
    NASA: jj, o SP23 to vim, ale v souvislosti s tim "nevtipem" jsem to nejak nevydedukoval :)
    NASA
    NASA --- ---
    KRUSTY_: a 23 je zase oblíbené číslo v elektronické hudbě, ale co tím chce říct, to taky netušim...

    v rámci odborné diskuze si dovolím ocitovat stručnou historii:
    RAVEBOY --- 22.08:30 2.11.2005
    Nemluvě o zásadnim vztahu k číslu 23 - inspirovali se sérií románů Illuminatus od R. A. Wilsona a začali všude používat 23 jako čísla "boha chaosu" - jejich pseudonymy JAMs ("Justified Ancients of Mu Mu") i KLF ("Kopyrite Liberation Front") dávaj dohromady 23 písmen, první release byla JAMS 23, poslední singl byl v pořadí třiadvacátej, poslední press release taky třiadvacátá.
    23kou nakazili Genesise P-Orridge z Throbbing Gristle/Psychic TV, ten to posunul dál v jejich houseovym období, no a od P-Orridge se o tom domákli Spiral Tribe. A freeteknařská 23ka byla na světě :-D

    MAKE LOVE/RB

    SHEALA
    SHEALA --- ---
    LODBROG: jo aha.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    SHEALA: V titulku "tma v Edenu" a na fotce černoch ve slávistickém dresu..?
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    CEAR: odpověď na otázku života, vesmíru a tak vůbec je docela evidentní, ale právě jak řikáš...smysl to nedává
    CEAR
    CEAR --- ---
    KRUSTY_:
    KAKIHARA:

    To, že to je osoba značně vymaštěná je zcela nepochybné, tahle hláška očividně čerpá ze Stopařova průvodce, resp. ze Restaurantu na konci vesmíru. Asi je to metavtip, smysl to vůbec nedává, stejně jako odpověď na všechny otákzky (=42)....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam