• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    VON_GILOTINE: Tak. V tom kontextu s Baarovou jsem četla "nácky píchá dodnes", a mám o noční můry postaráno.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    VON_GILOTINE: tak to tvůrčímu procesu spíš pomáhá, ne?
    Dlouhodobé brani drog žere mozek a leze do peněz. Ale zase to přinese kšeft pro Zemana, vyznamenání a prachy na Baarovou. Možná kdyby ji natočil před těmi 10 lety, kdy to začal plánovat, tak by to nebylo tak absurdní. A teda s jiným scénáristou.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ZUZKAOU: a nactky picha dodnes
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    YOT: Renč byl mladý a nadějný režisér. jenže pak přišly devadesátky a když skončily, tak Renč s drogami nepřestal...
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    NELLAS: Ah, OK diky :)
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    Tak ten florbal v Český Třebový byl prej pěknej propadák...

    ...neco mi zcela jiste uniklo.
    YOT
    YOT --- ---
    SULTHAN: Nechápeš.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    SULTHAN: dotazy na rádio Jerevan jsou věčné, koukám...
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    YOT: Uz chapu, takze to nebyla Lida Barova, ale nejaky klip, nebylo to 20 milionu, ale par set tisic, nebyl to Renc, ale mozna nekdo jiny, a mas to od zahradnika z Brna.
    Kvalitni informacni zdroj.
    YOT
    YOT --- ---
    SULTHAN: Při natáčení dokonce možná i té Baarové, já si spíš myslím že to byl klip pro Báru Basikovou, ve vile Tugendhat zničili vanu za xset tisíc. Možná to někdo najde v nějakejch zprávách já to mám od lidí co dělají u Tugendhat/Love-Bearů zahrady.
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    YOT: zdroj?
    YOT
    YOT --- ---
    Původně film stál jen těch 60, ale při natáčení rozsedli dvě unikátní mramorový vany každou za 10 a bylo...
    On Renč není špatnej režizér, ale napříště by se měl vyvarovat scén z koupelny...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    KUBIIK: rozpočet šel z velké části z veřejných peněz a ten rok kvůli Baarová nedostal prachy nikdo jinej.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    TRISSIE: no on to hlavně chtěl prodat do Německa, ale tam to nějak nikdo nekoupil...
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    KUBIIK: no prostě měla Lída na chlapy fakt smůlu! :-)
    KUBIIK
    KUBIIK --- ---
    TRISSIE: Eh, moje chyba. Netušil jsem, že ta sračka má pošahanej dokonce i rozpočet natolik, že se ani při vysoký návštěvnosti nezaplatí. Ale to je vlastně dobře.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    TRISSIE: i když je možné, že v českých podmínkách se od filmu ani nečeká, že by pokryl náklady?
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    KUBIIK: https://cs.wikipedia.org/wiki/L%C3%ADda_Baarov%C3%A1_(film)
    Rozpočet 80 milionů Kč
    Tržby 59 500 000 kč
    KUBIIK
    KUBIIK --- ---
    TRISSIE: Komerčně značně úspěšný film.
    Návštěvnost kin je rekordní. V domácí tvorbě vede Renčova Lída Baarová | Kultura | Lidovky.cz
    http://www.lidovky.cz/...vede-rencova-lida-baarova-124-/kultura.aspx?c=A160721_155423_ln_kultura_hep
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    DREWDARK: ve 30. letech byla Baarová (zda údajně, nebo doopravdy, to dnes těžko říct) milenkou Goebbelse, což vedlo k tomu, že po válce byla dost dlouho vyšetřovaná (a ve vazbě) za údajnou kolaboraci během války. Takže tenhle chlap jí moc štěstí nepřinesl.
    A loni o ní Filip Renč natočil kritikou velmi strhaný a komerčně značně neúspěšný film.
    SWT
    SWT --- ---
    Renč režíroval film Lída Baarová. Asi ne zrovna dobře, když "neměla štěstí".
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam