• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TRISSIE: Jo, dík, mně to pak došlo, no :)
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    TRISSIE: proc zrovna na dno?
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    NELLAS: to není olej do vody, to je olej akorát na dno suché vany...
    FINSON
    FINSON --- ---
    NELLAS: Já si myslím, že kdybych sám neměl dítě, zdaleka bych ten vtip tolik neocenil...
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    GILHAD: jenom se malo snazis.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    NELLAS: tak v par lzicich oleje se neutopi :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Ach, ok. Haha. Děkuju. Odkážu se na záhlaví a ohleduplně zaklapnu dveře. Čekala jsem něco víc, když to má 50+, ne potenciálně utopené dítě :)
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    J4C0B1M: ATREY: zajíamvé, jak mají lidé různé asociace... mě první napadlo že ten olej člověk přileje do vany manželce a o hlídání se pak postará na nějakou dobu ona, protože bude trčet doma se zlomenou nohou/rukou.

    Asi čtu příliš mnoho klubů s černym humorem...
    ATREY
    ATREY --- ---
    NELLAS: Olej klouze a dite se z ty vanicky nedostane a naopak bude mit o zabavu postarano, jak se bude snazit dostat se ven.
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    NELLAS: hodíš fakany do vany, pomažeš stěny olejem a oni se nedostanou ven a ty se můžeš jít ožrat
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Tentokrát uniká asi něco mně:

    Když nemáte hlídání, pomůže vana a pár lžic olivového oleje.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    VON_GILOTINE: Tak. V tom kontextu s Baarovou jsem četla "nácky píchá dodnes", a mám o noční můry postaráno.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    tak.. predpokladam ze stejne jako tofi nebo david černý, si prostě pudrujou frňák koksem. coz neni tak degenerujici jako by se ladoval cimkoliv jinym.
    zelbohu jedno bude dane a to bude 30+ let konstantniho lití, coz byva zeano zakladni kontext frku. vsak mu taky dvakrat sebrali ridicak ne.
    filmari problem s prachama nemaj. to je nejsmesnejsi "prumysl" na sypani penez do kanalu.
    kolem a kolem bude pich nactek po petatricitce z logiky prispivat jen k pocitu vlastni vyjimecnosti a opravnenosti. nikoli ke zdrave reflexi vlastnich at jiz umeleckych ci jinych schopnosti.
    mi tak napadlo no.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    VON_GILOTINE: tak to tvůrčímu procesu spíš pomáhá, ne?
    Dlouhodobé brani drog žere mozek a leze do peněz. Ale zase to přinese kšeft pro Zemana, vyznamenání a prachy na Baarovou. Možná kdyby ji natočil před těmi 10 lety, kdy to začal plánovat, tak by to nebylo tak absurdní. A teda s jiným scénáristou.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ZUZKAOU: a nactky picha dodnes
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    YOT: Renč byl mladý a nadějný režisér. jenže pak přišly devadesátky a když skončily, tak Renč s drogami nepřestal...
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    NELLAS: Ah, OK diky :)
    SKYRAY
    SKYRAY --- ---
    Tak ten florbal v Český Třebový byl prej pěknej propadák...

    ...neco mi zcela jiste uniklo.
    YOT
    YOT --- ---
    SULTHAN: Nechápeš.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    SULTHAN: dotazy na rádio Jerevan jsou věčné, koukám...
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    YOT: Uz chapu, takze to nebyla Lida Barova, ale nejaky klip, nebylo to 20 milionu, ale par set tisic, nebyl to Renc, ale mozna nekdo jiny, a mas to od zahradnika z Brna.
    Kvalitni informacni zdroj.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam