• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    ROMANICAK: To znova tam reprezentuje, ze na trpaslika byl sprosty uz od zacatku ... dovtipis si, ze reakce trpaslika nebyla prehnana. (HRADECAK)
    Vtip pravdepodobne neprezil uz preklad PISKVOR, natoz pitvu.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ROMANICAK: Njn, to je ten otrocký překlad z anglického - v češtině to občas dává malý smysl.
    HRADECAK
    HRADECAK --- ---
    ROMANICAK: No batoh se obvykle nosí zapnutý. Takže pokud ho nejprve rozepnul, tak ho pak "znovu" zapnul.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    SULTHAN:
    Me tam matlo to "znova" , to tam proste nepatri, kdyz si ho zapina poprve. Diky.
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    ROMANICAK: nabizel mu prepravu v batohu, tj. delal si legraci z jeho velikosti
    OLTSKUL
    OLTSKUL --- ---
    SIRIEN:
    SUCZKER:

    ja ti nevim:

    Horse Gets Tailored Three-Piece Suit, Looks Absolutely Dashing
    https://www.sadanduseless.com/2017/06/horse-suit/

    ALEA
    ALEA --- ---
    SUCZKER: řekla bych spíš jedna z věčných otázek lidstva než ustálené rčení... jako proč kuře přešlo ulici nebo jestli jsou šaty černo-zlaté nebo modro-bílé :-)
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    FELCARKILLER: ok, jestli je to snad nejaky ustaleny anglicky rceni, tak me to doted uspesne mijelo, tak tim alespon zacnu oblazovat svoje okoli. Za vysvetleni diky :)
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    FELCARKILLER
    FELCARKILLER --- ---
    SUCZKER: Takova ta otazka jestli kdyby pes/kun w/e nosil kalhoty, jestli by mel nohavice na prednich nebo na zadnich nohach. Tak tady je to konecne objasneny.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    LODBROG: tys to vubec nepochopil
    JOSE_MAT: plusik za "mi vime"
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    JOSE_MAT: za hrubku se neomlouvej, tady všichni vědí, že to byl jenom nepochopený vtip
    LODBROG: to ti moc nezávidím, že tě prudí takové pičoviny :)
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    LODBROG: vidíš to, každej ten psanej text bez intonace cítíme jinak (za hrubku se omlouvám)
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    JOSE_MAT: Kde tyhle třeskutý oznámení vidíš? Já tu čtu jen povzdechy ve smyslu "aha, tak to jo",
    a jen trnu kdo zas přiběhne s "ale my neslibovali že se budeš smát" (nejlépe s pěti vykřičníkama na konci, aby dotyčný viděl jak strašnýho přečinu se dopustil).

    (A "my víme" se píše s tvrdým.)
    JOSE_MAT
    JOSE_MAT --- ---
    LODBROG: stejně tak se můžu ptát já tebe, proč má každej debílek potřebu nám oznámit, že mu to nepřišlo vtipný ... mi víme, proto sem v první řadě přišel
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Nikde tu od nikoho nečtu "vtip jsi mi vysvětlil ale vtipný to není a tos mě měl varovat, teď mám zkaženej den a můžeš za to ty!!!"
    tak proč to tu opakujete jak na kolovrátku po každým třetím vtipu?
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    JOSE_MAT: A proč že to furt dokola opakujete?
    On ji někdo někde zpochybňuje? Nevidím.
    Někdo někde někoho žaluje za to, že se po vysvětlení vtipu nezasmál, někdo vás z té nevtipnosti obviňuje?
    Proč to sem cpete pokaždý a každýmu, kdo hned neoplývá děkovnými dopisy a nabídkama sexu zdarma?
    Fakt je odpověď "aha, dík - no, nezasmál jsem se" povelem k machrování a podezřívání z krátkozrakosti?
    Jaká odpověď by vám zacpala hubu aspoň pár dnů?

    Vždycky si říkám, jestli se ta věta nějak pronajímá nebo se někde v soukromí blbečci tajně perou o to kdo to smí napsat dneska, aby byl za chytrýho aspoň občas.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    PRAASHEK: A dočká se prostý smrtelník modelky s kozi? Tolik otázek!
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    BLOODRAT: diplomovaným traumatem trpí spousta dalších a určitě to není zbytečné
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam