• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    ZUZKAOU: tlumic na zbrani nema na jeji presnost vubec zadny vliv, je to zvast
    ARAON
    ARAON --- ---
    ZUZKAOU: No to je ovsem pekna bejkovina. Ja bych mozna opustil cire spekulace a nechal vysvetleni na nekom, kdo skutecne penis vlastni a vi o cem mluvi. Jen pro poradek, obrezani se tyka pouze predkozky a nijak neovlivnuje tvar ci smerovani mocove trubice. Tudiz nema pochopitelne zadny vliv na pripadnou "presnost" zarizeni, ze.

    Mimochodem zda se mi to, nebo je tohle prvni zaznamenany pripad "womensplaining"?
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    ZUZKAOU: No, ne. Tohle je prostě úplně zcestná a nelogická úvaha (zvlášť když ti tady několik chlapů potvrdilo, že skutečně míří vedle nádržky s vodou, aby to nešplouchalo) A co teprve ostrostřelci mířící do zavěšených voňavek!
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    HRAFNAIN: většina amerických penisů je obřezaná a proto je vtipné dělat si prdel z neobřezaných, že se netrefí, podobně jako pistole s tlumičem má horší přesnost.

    To s tou nádržkou je pak reakce na některé zdejší spekulace o bidetu a tak, protože prostě americké toaletní mísy vypadají jinak, než české.
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    ZUZKAOU: sry za minus, mozna jsem nepochopil meta humor, a treba to jen potrebuju trochu pochopit:

    "Je-li autorem vtipu někdo z USA, tak tam je obřízka běžná záležitost - nikoliv náboženská. A teda americké záchody mají všechny mísu plnou vody. " WTF?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    XINDLX: imho je to vtip o předkožce a obřízce - tipuju že obřezaný penis by mohl mít menší problémy se strefováním se do mísy.

    Je-li autorem vtipu někdo z USA, tak tam je obřízka běžná záležitost - nikoliv náboženská. A teda americké záchody mají všechny mísu plnou vody.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    FURAN
    FURAN --- ---
    CUSTOM1
    CUSTOM1 --- ---
    SCHWAB: Hajzl a bidet v jednom :)
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    XINDLX: totéž platí o poradnejch hovnech. pustíš ho do vody a máš to i z gejzírem.
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    KAKIHARA: nojo, to mě vůbec nedošlo.. díky
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    XINDLX: když močíš do vody tak to dělá větší bordel, než když míříš na stěnu
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    XINDLX: Když močí muž ve stoje přímo do vody, je doprovodným efektem silný zurčivý zvuk. Když močí na porcelán vedle, zvuk je výrazně tišší.
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    tomuhle nerozumim
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    [ SLEEPLESS8 @ Nové Internetové Humory - DEUS VULT!!!!1 ] - proc jsou vsechny tyhle "XXX anounces YYY" obrazky tak moc prepaleny / divny ?? Nejakej background ???
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    WELES: Děkuji. Super klub:)
    WELES
    WELES --- ---
    PREVRACENY: udajne, kdyz na tebe jde mrtvice, citis spaleny toust
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    SALVATOR: Právě že přesně takhle :) Snaží se vypadat světově, takže kouknou na pár fotek typický západní kavárny a zcopypastujou interiér do detailu, čertužel latince nerozumí, že ano. Já bych ostatně s čínskýma znakama dopadl stejně, kdybych se pokusil zkopírovat čínskou čajovnu.
    YOT
    YOT --- ---
    Myslím že stejně jako jinde ve světě.

    A taky tam mají vodoznak stocku i když jinýho, vidíte...
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    BLOODRAT: Je dost možný. Ten interiér mi přišel poměrně evropskej/západní, ale co já vím, jak vypadají v Asii kavárny.
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    BLOODRAT: Připomíná svého času oblíbené fotky nepovedených dortových nápisů.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    SALVATOR: Tipuju Asii, mám někde v archivu fotku z Číny, kde kavárnu vytapetovali podobně bydlenkovskými hesly včetně Shutterstock loga.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam