• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    TAPINA: takže teda - pokud chcete aby to šplouchalo, tak miřte do vody, pokud chcete aby to bylo potichu, tak na stranu?
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    ZUZKAOU: No, ne. Tohle je prostě úplně zcestná a nelogická úvaha (zvlášť když ti tady několik chlapů potvrdilo, že skutečně míří vedle nádržky s vodou, aby to nešplouchalo) A co teprve ostrostřelci mířící do zavěšených voňavek!
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    HRAFNAIN: většina amerických penisů je obřezaná a proto je vtipné dělat si prdel z neobřezaných, že se netrefí, podobně jako pistole s tlumičem má horší přesnost.

    To s tou nádržkou je pak reakce na některé zdejší spekulace o bidetu a tak, protože prostě americké toaletní mísy vypadají jinak, než české.
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    ZUZKAOU: sry za minus, mozna jsem nepochopil meta humor, a treba to jen potrebuju trochu pochopit:

    "Je-li autorem vtipu někdo z USA, tak tam je obřízka běžná záležitost - nikoliv náboženská. A teda americké záchody mají všechny mísu plnou vody. " WTF?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    XINDLX: imho je to vtip o předkožce a obřízce - tipuju že obřezaný penis by mohl mít menší problémy se strefováním se do mísy.

    Je-li autorem vtipu někdo z USA, tak tam je obřízka běžná záležitost - nikoliv náboženská. A teda americké záchody mají všechny mísu plnou vody.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    FURAN
    FURAN --- ---
    CUSTOM1
    CUSTOM1 --- ---
    SCHWAB: Hajzl a bidet v jednom :)
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    XINDLX: totéž platí o poradnejch hovnech. pustíš ho do vody a máš to i z gejzírem.
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    KAKIHARA: nojo, to mě vůbec nedošlo.. díky
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    XINDLX: když močíš do vody tak to dělá větší bordel, než když míříš na stěnu
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    XINDLX: Když močí muž ve stoje přímo do vody, je doprovodným efektem silný zurčivý zvuk. Když močí na porcelán vedle, zvuk je výrazně tišší.
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    tomuhle nerozumim
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    [ SLEEPLESS8 @ Nové Internetové Humory - DEUS VULT!!!!1 ] - proc jsou vsechny tyhle "XXX anounces YYY" obrazky tak moc prepaleny / divny ?? Nejakej background ???
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    WELES: Děkuji. Super klub:)
    WELES
    WELES --- ---
    PREVRACENY: udajne, kdyz na tebe jde mrtvice, citis spaleny toust
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    SALVATOR: Právě že přesně takhle :) Snaží se vypadat světově, takže kouknou na pár fotek typický západní kavárny a zcopypastujou interiér do detailu, čertužel latince nerozumí, že ano. Já bych ostatně s čínskýma znakama dopadl stejně, kdybych se pokusil zkopírovat čínskou čajovnu.
    YOT
    YOT --- ---
    Myslím že stejně jako jinde ve světě.

    A taky tam mají vodoznak stocku i když jinýho, vidíte...
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    BLOODRAT: Je dost možný. Ten interiér mi přišel poměrně evropskej/západní, ale co já vím, jak vypadají v Asii kavárny.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam