• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    NAZARETSKY
    NAZARETSKY --- ---
    Podle mne to autor (danielsoft?) vymyslel takhle -
    Prijde trpaslik do knihovny a pta se, mate neco proti trpaslikum? (horni regal)

    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    a vůbec, proč opakuješ vlastně všechna vysvětlení, která tu před chvílí padla? :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    LODBROG: tak proč vysvětluješ toho liliputa podzemnímu, když se na to neptal?
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    PRAASHEK: Taky se nejmenuješ Underworld. Teda myslím :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    LODBROG: já nežádal vysvětlení, naopak - upřesňoval jsem jednotlivé termíny, jak si pozorný čtenář jistě domyslí podle doplňku ve spodní části příspěvku
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    UNDERWORLD: Koukám že je toho mnoho :)
    "Horní police" znamená ta část regálu s knížkama, která je nahoře (což liliput/trpaslík neuslyší rád),
    To obtěžování policajtama.. "horny police" v angličtině znamená "nadržená policie" :)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    UNDERWORLD: ještě bych doplnil jeden;

    Přijde liliput do knihovny a ptá se:
    "Máte nějaké knížky o diskriminaci trpaslíků?"
    "Místnost B, Regál F, horní police."

    též by se slušelo poznamenat, že regál je název celého ústrojí, tedy správně je opravdu "horní police", protože horní regál by pak musel znamenat, že jsou minimálně dva regály na sobě, což se stává málokdy.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    UNDERWORLD: Slovní hříčka. "Horní" jako homonymum: police nahoře, hornická police - a "horní regál" _je_ středověké havířské právo, nejen police.
    NVT
    NVT --- ---
    UNDERWORLD: Název obce Horní police je celosvětově považován za velmi vtipný, protože všichni milují videa kategorie "Horny police" (viz zde)

    Horní regál je soubor středověkých havířských práv. V tomto smyslu je odpověď "Horní police" metahumor.
    UNDERWORLD
    UNDERWORLD --- ---
    Co je vtipnyho na tom ze odpoved je vzdycky horni police ?

    Zeptal jsem se knihovnice, jestli mají nějaké knihy o sexuálním obtěžování ze strany policistů.
    Ani nezvedla hlavu, jen odtušila "horní police."

    Přijde havíř do knihovny a ptá se knihovnice:
    "Máte tu knížky o těžbě uhlí?"
    "Horní police."

    Zeptal jsem se knihovnice, jestli mají nějaké knihy o středověkém havířském právu.
    Ani nezvedla hlavu, jen odtušila "Horní regál."
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    anebo když máte zavedenou cévku s laserovým zaměřovačem
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    omg wtf
    PYROMANEK
    PYROMANEK --- ---
    a co teprv po ejakulaci, kdyz mas ty proudy 2
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    ARAON: Podle mě se špatně vyjadřili. Nejde o obřezání, ale o předkožku. Já kdybych si při chcaní nepřetáhnul, tak pochčiju strop.
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    ZUZKAOU: tlumic na zbrani nema na jeji presnost vubec zadny vliv, je to zvast
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ARAON: ok, tak to jsem se holt fakt netrefila ;-)
    ARAON
    ARAON --- ---
    ZUZKAOU: No to je ovsem pekna bejkovina. Ja bych mozna opustil cire spekulace a nechal vysvetleni na nekom, kdo skutecne penis vlastni a vi o cem mluvi. Jen pro poradek, obrezani se tyka pouze predkozky a nijak neovlivnuje tvar ci smerovani mocove trubice. Tudiz nema pochopitelne zadny vliv na pripadnou "presnost" zarizeni, ze.

    Mimochodem zda se mi to, nebo je tohle prvni zaznamenany pripad "womensplaining"?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    TAPINA: takže teda - pokud chcete aby to šplouchalo, tak miřte do vody, pokud chcete aby to bylo potichu, tak na stranu?
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    ZUZKAOU: No, ne. Tohle je prostě úplně zcestná a nelogická úvaha (zvlášť když ti tady několik chlapů potvrdilo, že skutečně míří vedle nádržky s vodou, aby to nešplouchalo) A co teprve ostrostřelci mířící do zavěšených voňavek!
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    HRAFNAIN: většina amerických penisů je obřezaná a proto je vtipné dělat si prdel z neobřezaných, že se netrefí, podobně jako pistole s tlumičem má horší přesnost.

    To s tou nádržkou je pak reakce na některé zdejší spekulace o bidetu a tak, protože prostě americké toaletní mísy vypadají jinak, než české.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam