• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Za připomenutí nedík. Je to fakt ona (sedí u spolujezdce).
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SAMMAEL: spíš ti neslouží mozek, ale to se může stát každému. tuhle se to stalo třeba i mně. ale to už je hodně dávno. a zůstalo mi to a jsem v cajku
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    PRAASHEK & YOT: Možná už mi paměť tolik neslouží, a je to ten pejsek.
    YOT
    YOT --- ---
    SAMMAEL: Osoba na obrázku je dívka?!? Můj první sex proběhl v devadesátých letech. Neúčastnil se ho žádný pes, ale asi se budu muset ozvat té... no prostě zpátky abych se ujistil... abych vyvrátil... Já vím že je to už dávno, ale já pamatuju že dívky v devadesátých letech vypadaly podstatně jinak než chlapci...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SAMMAEL: to je jako další humor? na tom screenshotu je podle tebe žena?
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    PRAASHEK: Video jsem nehledal, můžeš to zkusit sám, bylo to česky. A ta osoba na tom obrázku je ta dívka, nikoliv ten přemlouvající chlapec :-)
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SAMMAEL: a video už nikde není? nemyslím to s tím psem, jenom s tím blbečkem na obráski.

    i když...
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    PRAASHEK: Autor videa přemlouval takovou jednodušší dívku k sexu se psem před kamerou, a ona se ošívala, že se bojí otěhotnění, protože to by ji táta zabil.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    CHEVALIER: To růžový je z Harryho Pottera, úřednice dosazená do vysokého úřadu právě pro svou bezmeznou loajalitu k nadřízenému. Ten obličej je totéž, ale od Babiše.
    CHEVALIER
    CHEVALIER --- ---
    MAGE: dekuji. pottera neznam.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    a tohle nikdo jako? halp plz, ať neumřu blbější, než jsem si myslel
    [ STRUP8 @ Nové Internetové Humory - DEUS VULT!!!!1 ]
    MAGE
    MAGE --- ---
    CHEVALIER: nová ministryně spravedlnosti v převleku za tu otravnou učitelku z pottera
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    FEKALNIK: jako typka si pamatuju, mam pocit ze tam vykladal neco o mrdani zvirat, ale uplne uz taky nevim..
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    SEVEN: Dík!
    SEVEN
    SEVEN --- ---
    PATISLAV: Tohle?

    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    J4C0B1M: furt nic
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    FEKALNIK: dítě se psem ne?
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    BLOODRAT: actually Crocubot

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam