• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    SCHWAB: ty fizlove tedka dokazou leccos no... co naplat
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    a vás nezaráží, že není na pozvánku a nikoho nepozval? nebo to jde v premiovce nějak skrýt? :)
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    SIRIEN: jeste je moznost je ze nekdo pise nejakou praci o psychologii internetovych diskuzi a takto sbira data. Nebo proste jen novacek na nyxu, on svet internetovych diskuzi je pro normalni lidi ponekud sverazny a obracene.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SIRIEN: Hodí tam nejbližší dítě, natočí to a pak zažalují ZOO, že má nízké ploty kolem výběhu.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    Kdyby osazenstvo tohodle klubu narazilo v zoo na ceduli "nekrmte tygry", skončí to tim, že budete do výběhu házet steaky, nebo tim, že přelezete plot, abyste tygříkům mohli dát steak rovnou z ruky? Jen tak ze zájmu...
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    PREVRACENY: I call bullshit (:
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    PREVRACENY: jste žena?
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    JJOXER: Mezi 25 až 35.
    JJOXER
    JJOXER --- ---
    PREVRACENY: No a kolik mas teda roku?PREVRACENY:
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    SULTHAN: A tohle je v pohodě prezentace. :D
    Hlavně, že se já prezentuju jako vylízanej. Vylízaný je tohle věčný buzerování a tím policajtstvím.
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    Hele kluci, pozor na urážku úřední osoby.
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    PREVRACENY: Ja myslel tvou prezentaci na nyxu obecně. Jako treba tohle.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    KAKIHARA: Vzhledem k tomu, kolik se denně na nyxu objeví vtipů, je ten můj průměrně jeden dotaz za 3 dny znakem opravdové vylízanosti. To je pravda, fakt ...
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    PREVRACENY: Proste se jednomu nechce věřit, že by byl někdo tak vylizanej, jako se tu prezentuješ.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    PREVRACENY: moje manzelka je rozhodne troll. Jinak bych si nemohl vzit ja.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    SIRIEN: Vzhledem k tomu, co jsi mi minule napsal, jsem musel svůj výstup zmírnit. Co jinýho mi zbývalo, když tady chci zůstat.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    ROMANET: A z čeho vycházíš, že jsem troll? Sám si teď napsal, že by tvoje manželka spoustu věcí tady nepochopila. Je snad ona taky troll, podle tvé logiky?
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    SCHWAB: jo to prej frčí, nějaká tajná policejní akce ve školách. Krycí jméno je Skákací ulice 21
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    SIRIEN: třináctiletý policajt?
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    ROMANET: hele... viz J4C0B1M. Osobně sem za poslední cca tejden dospěl k závěru, že to fakt je troll. Kdyby byl zmatenej tak se po těch mejch mod zásazích urazí a odejde nebo se umírní a svůj projev víc omezí. Kdyby byl jen debil tak překročí hranici a dá mi byť neúmyslně důvod ho obratem vyrazit. To jak se hladce adaptoval na mantinely co sem nastavil a stejně tu zvládá tančit na hraně a buzerovat kdekoho okolo...

    ...jako přiznávám, nejsem si jistej. Což je ale vizitka dobrýho trollingu, žejo.

    Na druhou stranu se tu reálně ani nikomu moc nezodpovídám a nemám žádnou potřebu si tu držet nějakou image moudrosti a spravedlnosti, takže bych ho vlastně mohl vyrazit lusknutim prstů s permabanem a na možná oprávněné stížnosti odvětit, že svět neni fér a já sem tak trochu debil, bad luck.

    Jenže... ten jeho trolling - jakože to myslim fakt je trolling - je z výše uvedených důvodů fakt a art. Takže se Ti tu klidně otevřeně přiznám, že těch pár procent nejistoty používám jako záminku i před sebou samotnym a nechávám ho tu, protože mě jeho výstup vcelku fascinuje.

    Ale... taky je možný že na druhý straně je za klávesnicí třináctiletej zmatenej týpek kterej se fakt snaží a nechápe. Neřikám, že to je pravděpodobný, jen že to je možný.


    Jako... spíš to je troll a jako každej troll dřív nebo pozdějc uklouzne a v ten moment ho odtud obratem odmáznu. Ale než se to stane, tak si hodlám užít show :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam