• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    NAMATHUR
    NAMATHUR --- ---
    PREVRACENY: no, ur mum
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    PREVRACENY: to je jeji mama
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    VON_GILOTINE: Tohle není honey boo boo, ne?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ne kdyz ses honey booboo nebo jak se to kurva pise.
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    Vždyť rozinky jsou dobrý, ne?

    NAMATHUR
    NAMATHUR --- ---
    ATUARFIK: galsky 'dřívávějc'. Záhlaví.
    CEAR
    CEAR --- ---
    SUCZKER: Sv.Patrikovi se připisuje vyhnání hadů z Irska a Medůza jich měla původně na hlavě spoustu...
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    diky, ted uz to chapu, jak sem byl vcera najebany, sem si nevsim, ze rve Z OKNA.. bez toho mi to nejak nedavalo smysl :D
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    JJOXER: Myslím, že mnoho lidí se tady za chvíli dozví, co je RO. :)

    JJOXER
    JJOXER --- ---
    PREVRACENY: To mi neprijde moc pravdepodobne. Mas pro to nejake opodstatneni?
    A co je ro imho?
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    SLEEPLESS8: Imho na ně z okna křičí, jak je mají sázet, protože je asi dávají zeleným dolů.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    Děkuji za vysvětlení.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    SLEEPLESS8: Zeptej se PREVRACENEHO, kterym koncem strka smrcek do jamy, kdyz ho ma zasadit a bude ti to jasne :)
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    Vběhne hajný do hospody, poručí si panáka, rychle ho do sebe kopne a zařve z okna: “Zelenym nahoru!”
    Rozhlédne se vyčerpanýma očima po lokálu, poručí si druhé panáka, kopne ho do sebe a zase zařve z okna: “Zelenym nahoru!”
    Štamgasti se podivují a když se celá situace opakuje ještě jednou, tak se zeptají, co se děje.
    “Ále, přijeli mi sem policajti na brigádu a sázej smrčky.”
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Je to variace na X se zepta: Y ukaze. Ne ze maji jit do zeme, ale ze po nich nikdo nechtel aby brambor ve spajzu klicil.
    HARALD
    HARALD --- ---
    To mi připominá jeden vtip.

    Vběhne hajný do hospody, poručí si panáka, rychle ho do sebe kopne a zařve z okna: “Zelenym nahoru!”
    Rozhlédne se vyčerpanýma očima po lokálu, poručí si druhé panáka, kopne ho do sebe a zase zařve z okna: “Zelenym nahoru!”
    Štamgasti se podivují a když se celá situace opakuje ještě jednou, tak se zeptají, co se děje.
    “Ále, přijeli mi sem policajti na brigádu a sázej smrčky.”

    Tak tady někdo zapomněl sázet brambory do hlíny.
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    PATISLAV: "brambory musí do země"
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    PREVRACENY: že pěstují brambory ve špajzu, když správně se mají sadit do země.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam