• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    BELIEVER
    BELIEVER --- ---
    Z textových:

    Cestovatel v čase vypadne někde kolem středověku a neví, kdy je. Poblíž vidí srocení lidu.
    Zeptá se: "Promiňte, co se to tu děje?"
    Lidé: "Vyhazujeme z okna císařovy místodržící, abychom mu jednou provždy ukázali, která víra je pravá!"
    Cestovatel: "Aha. Začátek třicetileté války."
    Lidé: "Začátek ČEHO?!?"
    _____________________________________________

    Něco mi uniká, nebo je "vtipnost" jenom v tom, že lidé v roce 1618 nevěděli, že bude třicetiletá válka? :-O
    MATHES
    MATHES --- ---
    FEKALNIK: tos piloval dva mesice?
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    RAGNAROK: ještě řekni, že jsi vegan
    SOLNAKAR
    SOLNAKAR --- ---
    PREVRACENY: Serb. Tohle je fór už z hodně dávné doby. Slavnější fotku s pilníkem ze "stalinia" má z doby, kdy nerfoval všechno co nebylo "russian stronk tank":
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    WoT mám nahráno dost, ale trochu mi nedochází, kdo je ten týpek.

    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    na dovoleny jsem propasl start AREA51 meme... muzete me nekdo odkazat kde to zacalo at vim ktera bije? :)
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    uz ste to zabili dukladnejs, nez preklad,tak by stacilo :p
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Self-hating Grammar Nazis :)
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    RIVEEK: neohrabaným slohem myslíš, že "moje holka kouří" má jakoby znamenat "z mé holky se kouří" ?
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    MAKROUSEK: to právě dělá tu lehce zavádějící (byť slohem kapku neohrabanou) dvojsmyslnost. Na první dobrou si má většina lidí myslet, že si po sexu zapálila a ty to zazdíš lubrikantem.
    BTW : když máš blbej komín, špatněj tah a kouřej ti kamna do místnosti, taky nebudeš říkat "kouří se mi z kamen," ale jen "kouřej mi kamna."
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    SKY_MAX: Blbej preklad. V anglctine je smoking kourit i kourit se z neceho. V cestine to nedava smysl, protoze by tam muselo byt "z my holky se po sexu kouri".
    ARAON
    ARAON --- ---
    SKY_MAX: Trenim vznika teplo. Je treba lubrikovat.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    DA_NIELA: Hej, jako, tady se smí děkovat jen pluskem! A buď ráda, dostala bys kouř, že sis to nevygooglila.
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    PREVRACENY: Dík za odpověď, od tebe bych ji nečekala...
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    DA_NIELA: Ano.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    PRAASHEK: Nebo přejmenovat klub na "Poznej vtip + jejich vysvětlení, ale pouze pokud se jedná o nějaký opravdu záludný vtip a než ho sem pošleš, tak si to ještě čtyřikrát rozmysli, jinak dostaneš čoud".
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    PRAASHEK: (zvraceny interleguan me rozstipal,JoTD)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam