• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    Jsem na sebe hrdý, že jsem ho pochopil sám.
    SVANA
    SVANA --- ---
    BOLDRIK: Moje verze: jako první se tradičně sekají ruce. Zbývající 3 jsou nohy a penis, které jsou fyzicky blízko prdele, takže na kamerách je prdel.
    BOLDRIK
    BOLDRIK --- ---
    FRK_R23: J4C0B1M: Já měl za to že těžiště toho vtipu bude ležet někde mezi kamerou a prdelí. Vořezanej stromek je moc nevtipný. Fakt nevím jestli je to takhle jednoduchý. Oboum díky za názor. Hledám dál.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    J4C0B1M: No skoro. Mas prvni pokus a ctyri koncetiny. Takze jeste zbejvaj ctyri pokusy, nez budes jen torzo. ctyri plus jedna, jasny?:)
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    BOLDRIK: 2 ruce, 2 nohy a teď a) 5. jako krk/hlava (což není imho končetina) b) penis aka 3. noha hahaha dobrej vtípek, ale imho to nemá dopad na vtip, jde o to, že už po dvou ti budou chybět obě ruce, obě nohy nebo ruka a noha a teď si představ, že někdo takovej bude krást, s každým dalším pokusem (a chycením) to bude bizarnější.
    BOLDRIK
    BOLDRIK --- ---
    Ahoj, nezvládl jsem tento: "Když se sekají končetiny, máš na krádeže jen 5 pokusů. A poslední tři jsou na kamerách docela prdel." Díky za pomoc.
    ZAREK
    ZAREK --- ---
    Je krasny pozorovat jak maj lidi mezi sebou ruzne ignory, ty opakovany shodny odpovedi :D
    ISCH
    ISCH --- ---
    DOCKINEZ: Hledá se Nemo.
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    DOCKINEZ:
    Finding Nemo - P Sherman, 42 Wallaby Way, Sydney
    http://www.youtube.com/watch?v=nDpqi_6UHGk
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Nechytám se. To je odkaz na nejaky serial z devadesatek?

    [ AIRO @ Co vas nedavno potesilo nebo pobavilo? ]
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    NELLAS: o 100 a zároveň o 99. Vskutečnosti se totiž narodil o rok později, aby nemohl být obviněn z vlastní propagace
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TAP: O sto let pozdě.
    TAP
    TAP --- ---
    PRAASHEK: a NĚKDO trefil i ten správnej rok

    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    CATHACK: 20. dubna se hlavně někdo narodil...
    CATHACK
    CATHACK --- ---
    SUCZKER: Zároveň je to datum v americkém formátu. Takže "If the world ends in 2050 there won't be 4/20/69" = "Když budeme dál škodit světu a ten skončí v roce 2050, tak se nikdy nedožijeme 20. dubna 2069. A to by byla škoda, protože to bude nejlepší datum ever, protože 420 a 69!"
    NAMATHUR
    NAMATHUR --- ---
    ZAREK: ne, to bude 180. výročí něčeho, co se stalo napořád
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    SHEALA: 420 a 69 je jasný, ale čekal jsem ještě nějaký "plot twist", že to znamená ještě něco jinýho :D Každopádně dík
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    SUCZKER: zhuleni se při orálním sexu. Googli 420 stoner culture. Su na mobilu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam