• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    HASH
    HASH --- ---
    RAINBOF: je to prevraceny
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Prosim muzete mi vysvetlit tento vtip?

    [ PREVRACENY @ nyx :: kluby :: ruzne ]
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    CDR: pedo lives matter
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    CDR: Je celkem zajímavé jak se přebírá ten narativ o pedofili.
    CDR
    CDR --- ---
    WOLFGAR: on to byl všechno, jen ne bezvýznamný random pervert.
    Když se za zvláštních okolností oběsí vyšetřovaný pedofil a pasák, který možná dodával nezletilé maso i členům královské rodiny, známým hercům, umělcům a nejbohatším američanům, tak to přirozeně vyolá otázky :3
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    OTAVA: kdyby si to vygooglil, tak by spáchal sebevraždu
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    WOLFGAR: Meme lord se do cestiny preklada jako nositel kolektivni pameti. Prosim pouzivejme nas krasny jazyk spravne!
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Kez by si to taky mohl vygooglit Jeffrey Epstein, ktery nespachal sebevrazdu.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    WOLFGAR: Já to totiž taky před pár dny googlila pro sebe... :))
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    NELLAS: Wikipedii, ja naivka, takze proste jen 4chan konspiracni teorie ktera nejakou volnou recesi presla v meme, got it.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    WOLFGAR: A co jsi teda vygooglil?
    Jeffrey Epstein Sex Trafficking Case | Know Your Meme
    https://knowyourmeme.com/memes/events/jeffrey-epstein-sex-trafficking-case
    WOLFGAR
    WOLFGAR --- ---
    Zvedavost mi neda a mozna nektery z mistnich memelordu bude chapat pointu lepe - o co jde v tech memech s Epsteinem? Vygooglil jsem si, ze jde o pedofila ktery v srpnu skapal na lehce podezrelou sebevrazdu v lochu takze nic extra neobvykleho takze je nejaka pointa tech memes, zahajil pedobear nejaky projekt solidarity nebo to je zase jen nejaky nonsense trend? Cekal bych, ze jsou mnohem zajimavejsi podivne sebevrazdy nez random pervert z Wall Street.
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    SCHWAB: Jo, v tom bude možná problém, já to hledal cesky.
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    FEDAJKIN: dal jsem do google he s Frozen but looks great a pak obrázky a hned to tam bylo :)


    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    Nenašel jsem auditko hledám vtip, tak zkusím tady. Nemáte někdo ten obrazkovy vtip jak si chlap vybírá zimní bundu a povídá: ta bunda neni moc tepla ale vypada senzacne. A další strip poldové nad mrtvým telem: umrzl. ale vypada senzacne. To jo.
    CLBRX
    CLBRX --- ---
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    RIVEEK: Celá poslední série prej byla trash a ten igelit je odpadkovej pytel.
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    [ KAKIHARA @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    poprosím o nápovědu - poslední serii jsem neviděl, to je nějaký odkaz na nepovedené triky (ten igelit) nebo etnickokorektní invazi afrických herců či co se tam událo ?
    NUMERIK
    NUMERIK --- ---
    ALCATOR: jej hah :))
    Díky :)
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    NUMERIK: Rádoby vtipálek advokát udělal jazykovou hříčku na slovo "innocent" (nevinný) - in a cent.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam