• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    [ CLOWNZEPPA @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]

    nevím,ač hodně tlačím,co to maj s těm pytlíkama
    GORYTHC
    GORYTHC --- ---
    KAKIHARA: Dík, to mě nenapadlo, že to má takový ryze praktický účel.
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    GORYTHC: Umcarára, prsty v piči.
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    ZUZKAOU: SKY_MAX: ok :)
    aneb "neverte nikomu, komu je pres tricet" ;
    a ja se jako spravnej nerd bavil, kdyz mi mama rikala: "cim ses starsi, tim ses blbejsi." :D
    PECA
    PECA --- ---
    SUCZKER: v kontextu doby byly kališníci odpadlíci víry a pro ty skutečné křesťany svoloč hodná vyhlazení. Pokud ta Země coby Měsíc... :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    SKY_MAX: Ale Prášek přeci ručí za vtipnost!
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    SUCZKER: tipuju, že obrázek není primárně vtipnej, ale že je to real obrázek z nějaký alá vlestenecký FB skupiny nebo fóra a že autor příspěvku ho sdílí do Ústavu, kvůli tomu jaká je to píčovina, aby se tomu mohli všichni vysmát. Ale autor netuší, že obrázek je jenom blbej a ne moc vtipnej
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    RAGNAROK: kromě čehož to je i ukázka židovské (resp. rabínské) anekdoticky příslovečné praktické vychytralé filozofie/theologie (přece bys neriskoval chybnou odpověď, když můžeš věc elegantně a "moudře" poslat dál nebo - jako v tomto případě - přehrát zpátky).
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    RAGNAROK: Taušovat = měnit, zboží kus za kus. Takže v tomhle případě vyměnit takovou hezkou otázku, nad kterou se dá dlouho dumat a diskutovat, za obyčejnou, jednoduchou odpověď.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    [ SAMMAEL @ Zidovske anekdoty ]
    vytaušovat nejak ma cestin nestaci
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    ZUZKAOU: Kravacej mi usi.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    MATHES: stáčení najetejch kilometrů o ojetin. Evergreen téma, nedávno zas dostalo trochu boost. Zde s přidanou sarkasticky humornou hodnotou záměny kilometrů za peníze v rámci Black Friday slev.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    MATHES: Díky Black Friday, je tu sleva na kilometry ojetého automobilu. Z 328k km na 197k km.
    A to se vyplatí.
    PECA
    PECA --- ---
    SPIKE411: Dík, mezitím jsem to vyggogloval, ale kdybych se nezeptal, tak by mě to asi nenapadlo "googlovat" - takový osobní prokletí :/
    Nyní plně chápu ty plusy k Hustopečím :D
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    PECA:

    Experience: my face became a meme | Life and style | The Guardian
    https://www.theguardian.com/...xperience-hide-the-pain-harold-face-became-meme-turned-it-into-career

    Hide The Pain Harold | Know Your Meme
    https://knowyourmeme.com/memes/hide-the-pain-harold
    PECA
    PECA --- ---
    Kdo je Harold? :|
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Chápu, podám si reklamaci u Praashka :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam