• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    SIRIEN: fuck, Švédsko s Finskem. A Norsko se Švédskem. A zjevně Finsko s Ruskem. Sem si o Zeměpisu neměl číst toho Pratchetta.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    PRAASHEK: aha, nic, já si už pletu Norsko s Finskem, sorry...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SIRIEN: wut? :)
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    PRAASHEK: Finsko už bylo anektováno Ruskem, koukám... mě ve zprávách úplně minulo.
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    PRAASHEK: Naopak to sedí, Britové prostě jdou jiným směrem než Evropa...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SALVATOR: to je taky vtipný moment, který mě napadl, akorát mi tam moc neseděla ta británie
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    A není to prostě o tom, kam má která země tendenci směřovat, přičemž Polsko lavíruje mezi oběma možnostma?
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    RENDORF: Mám pocit, že je to o tom, které země kráčí dopředu a které dozadu. Poláci stojí na místě.
    RENDORF
    RENDORF --- ---
    USELINK: Já myslel, že to je nějakej vtip na poláky.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    SULTHAN:

    Jaroslav Flegr - Wikipedia
    https://en.m.wikipedia.org/wiki/Jaroslav_Flegr

    Viz jeho projevy o kočkách a covid-19
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    SULTHAN: Flegr.
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    [ INK_FLO @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    Kdo je ten na tom spodním obrázku? Obličej je mi matně povědomý, ale nemám tušení.
    (vtipné mi to přijde i tak)
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    SIRIEN:
    TAPINA:

    Ještě, co tady nepadlo, a co má imho na rozhodování vlády největší vliv, je vyhlídka případných žalob ze strany podniků. Salámová metoda funguje i tady.
    ARAON
    ARAON --- ---
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    SAJAGI: na twitteru se tím zkouší, na jakou část obrázku se AI algoritmy zaměří při tvorbě náhledu na timeline. Původně se mělo za to, že algoritmus preferuje bělochy před černochy, ale vypadá to, že mu jde spíš o nejvýraznější (nejkontrastnější) obličej.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    SAJAGI: kontext? (kdes to našel, kdo to postnul kam kdy k čemu?)
    SAJAGI
    SAJAGI --- ---
    Co je prosím tenhle vtip / mem - https://pbs.twimg.com/media/EiXuIafWoAgXf19?format=jpg&name=large

    Nejde mi o ty holky (ten mem znám), ale to rozvržení (pruh se dvěma fotkama). Bývají tam různé fotky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam