• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    FRK_R23: Jo, je to Eowyn s Faramirem. Ona nazgula a pak sbalila tohohle, který nakonec zdědil Ithilien. A teď se tím všem chlubí, až se on stydí (navíc on vlastně žádnou bitvu nevyhrál a ona zabila samého krále nazgulů).
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    ZBYNEK: Asi jo, nejsem fanda :)
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    FRK_R23: Určitě máš na mysli Nazgúla...
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    SHEALA: To má asi bejt ta ezo dáma, která zabije Saurona. Ten se jí vysměje "No man can kill me" a ona mu to vrátí "I am no man" a pak ho píchne do ksichtu.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    [ FJERTIL @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]

    jasný že znám LOTR. Stejně mi to nedává smysl. I pokud by ti dva bojovali mezi sebou.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    SIRIEN: ... Estonsko...?
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    NELLAS: na tom není nic těžkýho - je to ten, co je obklopenej hordama neviditelnejch krvežíznivejch barbarskejch hord na malejch koních.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SIRIEN: co máš z toho, Rusaki si pletou Finsko s Ruskem celkem běžně...
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SIRIEN: Tak snad najdeš na mapě aspoň Vyvažovací kontinent.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    SIRIEN: fuck, Švédsko s Finskem. A Norsko se Švédskem. A zjevně Finsko s Ruskem. Sem si o Zeměpisu neměl číst toho Pratchetta.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    PRAASHEK: aha, nic, já si už pletu Norsko s Finskem, sorry...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SIRIEN: wut? :)
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    PRAASHEK: Finsko už bylo anektováno Ruskem, koukám... mě ve zprávách úplně minulo.
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    PRAASHEK: Naopak to sedí, Britové prostě jdou jiným směrem než Evropa...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SALVATOR: to je taky vtipný moment, který mě napadl, akorát mi tam moc neseděla ta británie
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    A není to prostě o tom, kam má která země tendenci směřovat, přičemž Polsko lavíruje mezi oběma možnostma?
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    RENDORF: Mám pocit, že je to o tom, které země kráčí dopředu a které dozadu. Poláci stojí na místě.
    RENDORF
    RENDORF --- ---
    USELINK: Já myslel, že to je nějakej vtip na poláky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam