• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    SEJDA: je to dýchací otvor, takže nechápu ten gel
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    ARANIUS: neni to obdoba nosnich direk?
    ARAON
    ARAON --- ---
    LORD_DE_SEIS: Blow-hole job.
    ARANIUS
    ARANIUS --- ---
    LORD_DE_SEIS: Domnievam sa, ze delfini samcek chce vyskusat este dieru, ktoru na ludskych samickach nenajdes... :)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    LORD_DE_SEIS: its in the head or nothing.
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    ???

    MRKEVREDKEV
    MRKEVREDKEV --- ---
    PRAASHEK: uff, díky. tenhle post mi nedal spát celkem dlouho.
    NVT
    NVT --- ---
    SALVATOR: Kováčik na chalupě propadl střechou a zranil se:

    Komunistický poslanec Kováčik propadl střechou. S těžkým úrazem leží v Nemocnici Na Bulovce | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
    https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/kovacik-nehoda-kscm-senat_2010031110_pj
    GORYTHC
    GORYTHC --- ---
    KAKIHARA: V podstatě máš pravdu, jen si zapomněl dodat, že je to píča.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    aha, dekuji!
    KAKIHARA
    KAKIHARA --- ---
    KALIBAN: Bejvala hejtmanka Středočeskýho kraje, krom toho že je to píča, tak její působení byly samý malý domu, přeplácený zbytečný služby, trestní oznámení na zachranarku....A taky je to píča.
    KALIBAN
    KALIBAN --- ---
    ja jsem uplne nechytil co se to deje s touhle zenskou, nemuzete me nekdo nasmerovat prosim?

    [ ELHO_CID @ Nové Internetové Humory - DEUS VULT!!!!1 ]
    ARAON
    ARAON --- ---
    DARKSUN: To proto, že ten Stopař je tam navíc. 420 69 je jinak standardní profláklá meme.


    SEJDA
    SEJDA --- ---
    DARKSUN: to bude tim, ze to neni vtipne, je jenom to presne znazorneni trojuhelniku z relikvii smrti z Harryho Pottera.
    Rowlingova vi vic ;)
    DARKSUN
    DARKSUN --- ---
    GILHAD: asi jsem ten vtip nepochopil, pac ta cisla opravdu mohou byt cokoli a mistni vysvetleni mi prijde celekm nelogicke, pac tak nejak vidim nulovou souvislost mezi oblibenou polohou pri sexu, stoparovym pruvodcem a nejstabilnejsim geometrickym tvarem...
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    DARKSUN: A jak to souvisi s danym vtipem (kde je na rovine zobrazen trojuhelnik jehoz soucet uhlu je 180) a zda na nej staci zakladka? A odpovedi, ze jadrem vtipu jsou ta konkretni cisla?
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    DARKSUN: To bohužel nikoho nezajímá ani na rovné, ani na kulové ploše :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam