• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    THE_BALROG: jeho odkaz žije!!! lidi si jej pamatují! :)
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    Fuxoft byl v masakru kdysi running gag a už si pořádně nepamatuju, z čeho to přesně vzniklo. Ale vím druhou část, to je odkaz na jednoho z exotů Radana Chroboka, duchovního vůdce, velmistra řádu bílého orla a také prvního akceleranta. https://dmdu.netprostor.cz/ Jednou jsem to tam zmínil a nějaký dobrák dal tu větu do názvu klubu :D

    YAR
    YAR --- ---
    Intuice mi napovídá, že by to mohlo souviset s textovkama, které v osmdesátých letech pod přezdívkou Fuxoft programoval František Fuka, ale přesně nevim..
    ..a rád bych věděl :)
    MATHES
    MATHES --- ---
    FRK_R23: ja mam za to, ze to je jeste z doby, kdy se daly menit cely nazvy klubu, nez to Nyx zatrhnul
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    HARVIE: Strašně starej vtip z okamžiku, už přesně nevim. Zkusim se ti zeptat pamětníků :D
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Hele to máš eště dobrý, nechápeš jen název, já někdy nechápu celý auditka i s obsahem. Třeba [ Blogger Fuxoft řekl(a): "budeš muset vyhledat zde služeb prvního Akceleranta" ]
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    VON_GILOTINE: Ja vim o cem je to auditko, ale stejne nechapu co je "Ahoi und bumtarata", ani ten text v topicu.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    HARVIE: bumtarata. jde o prereky, prepsani.
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    Muzete mi pls nekdo vysvetlit nazev tohodle auditka? "Ahoi und Bumtraart"
    Nemecky neumim, takze mi to neni jasny ani z topicu...

    [ Ahoi und Bumtraart ]
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    RENDORF: Opa tření. Týpci na obrázku třou gorilu (což je op). Další skvělej Mártyho frk. Haha hehe hihi
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    RENDORF: Zas další opa-tření.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    ZBYNEK: To sem nevěděl, že to slovo existuje. To sou flákači ti navolávači. Díky
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    HNILOB: To bude něco z hloupé karantény... Míslo aby kontakty "navolávali", tak lidem nevolají.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    ZBYNEK: Jáj díky. Já sem si vůbec nevšiml, že tam je ten samý týpek 3x!

    A ještě kdyby někdo mohl vysvětlit co znamená slovo nevolávání?
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    HNILOB: Superministr Havlíček... Asi už se připravuje na další úřad po marodech...
    WOLFZOV
    WOLFZOV --- ---
    Co je to s tim Babisem a mrkvovym cupcakem? Co mi uniklo?
    MOTASH
    MOTASH --- ---
    PATISLAV: Já to viděl skoro stejně, s tím rozdílem, že on nedusí mrtvou, on si všiml, že ještě žije a udusí ji polštářem. proto ona na třetím obrázku vyplivne žampion (svoji duši) a spokojeně odchází ke světlu (v místnosti je světlo a usmívá se) ... všechny to nasere a zdrhají
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    Heh, tak už jsem to pochopil. Vina byla moje hříšná mysl, protože jsem si myslel, že na druhém obrázku je někdo další, kdo tu mrtvou dusí polštářem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam