• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    HARVIE: vím že tam byli lidi, co jezdili na psytrance, ale ani ti nevěděli. Asi to vzniklo v nějakým jiným vesmíru. Nedoptala sem se na Protivíně ani bioplesku, a ani google nic neřekl.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    kde je vlastně vůbec konec velkému Tatrawadarsimu?
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    THE_BALROG: jeho odkaz žije!!! lidi si jej pamatují! :)
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    Fuxoft byl v masakru kdysi running gag a už si pořádně nepamatuju, z čeho to přesně vzniklo. Ale vím druhou část, to je odkaz na jednoho z exotů Radana Chroboka, duchovního vůdce, velmistra řádu bílého orla a také prvního akceleranta. https://dmdu.netprostor.cz/ Jednou jsem to tam zmínil a nějaký dobrák dal tu větu do názvu klubu :D

    YAR
    YAR --- ---
    Intuice mi napovídá, že by to mohlo souviset s textovkama, které v osmdesátých letech pod přezdívkou Fuxoft programoval František Fuka, ale přesně nevim..
    ..a rád bych věděl :)
    MATHES
    MATHES --- ---
    FRK_R23: ja mam za to, ze to je jeste z doby, kdy se daly menit cely nazvy klubu, nez to Nyx zatrhnul
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    HARVIE: Strašně starej vtip z okamžiku, už přesně nevim. Zkusim se ti zeptat pamětníků :D
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Hele to máš eště dobrý, nechápeš jen název, já někdy nechápu celý auditka i s obsahem. Třeba [ Blogger Fuxoft řekl(a): "budeš muset vyhledat zde služeb prvního Akceleranta" ]
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    VON_GILOTINE: Ja vim o cem je to auditko, ale stejne nechapu co je "Ahoi und bumtarata", ani ten text v topicu.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    HARVIE: bumtarata. jde o prereky, prepsani.
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    Muzete mi pls nekdo vysvetlit nazev tohodle auditka? "Ahoi und Bumtraart"
    Nemecky neumim, takze mi to neni jasny ani z topicu...

    [ Ahoi und Bumtraart ]
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    RENDORF: Opa tření. Týpci na obrázku třou gorilu (což je op). Další skvělej Mártyho frk. Haha hehe hihi
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    RENDORF: Zas další opa-tření.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    ZBYNEK: To sem nevěděl, že to slovo existuje. To sou flákači ti navolávači. Díky
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    HNILOB: To bude něco z hloupé karantény... Míslo aby kontakty "navolávali", tak lidem nevolají.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    ZBYNEK: Jáj díky. Já sem si vůbec nevšiml, že tam je ten samý týpek 3x!

    A ještě kdyby někdo mohl vysvětlit co znamená slovo nevolávání?
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    HNILOB: Superministr Havlíček... Asi už se připravuje na další úřad po marodech...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam