• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    AMANT
    AMANT --- ---
    LIQUID_SOUND: vitej v budoucnosti, takhle jsme si to nepredstavovali, ze?:)
    (recnicka...:))
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    AMANT: Jo vysmrkání Tesla germaniový diody jsem zaznamenal... Teď už rozumim. Tvl to je všechno taková demence. :/
    AMANT
    AMANT --- ---
    LIQUID_SOUND: absurdni reference na tu nanu, co udajne vysmrkala 35 let starou teslackou diodu, kterou vydavala za nakej covid-5g-NWO ovladaci prvek na svoji osobu..proc je to zrovna gumak asi nehraje uplne roli, mozna v tom, ze je to stejna fosilie, jako ta dioda. nebo co to je.)
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    Proč vychrchnul gumáka? Co je na tom?

    [ JUNIOR @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    JOPS: Ne, jen souhlasím, resp. potvrzuji tazateli, že tak to zřejmě bude. Blbě navázaná reakce, moc krve v alkoholickém oběhu :-)
    JOPS
    JOPS --- ---
    ZIDANE: nesnazis se mi vysvetlit ten vtip, ze ne ? :)
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    JOPS: V tom to bude. Dotyčná kouří víme co, protože "něco hrozně moc potřebuje" a ví, že za tohle jí pak ten její bez řečí koupí cokoliv.
    Cpt. out
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    FANFAN: Vtip bude ve smutných očích. Já tam taky žádné smutné oči nevidím.

    JOPS
    JOPS --- ---
    ARAON: asi kouri dymku miru na te ikonce, tak tady ji/ho to netrklo :)
    ARAON
    ARAON --- ---
    FANFAN: Vypadá úplně jako tvoje ikonka. Vážně potřebuješ vysvětlení?
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    HARVIE: Tak už neví :) Je to moc dlouho :)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    HARVIE: vím že tam byli lidi, co jezdili na psytrance, ale ani ti nevěděli. Asi to vzniklo v nějakým jiným vesmíru. Nedoptala sem se na Protivíně ani bioplesku, a ani google nic neřekl.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    kde je vlastně vůbec konec velkému Tatrawadarsimu?
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    THE_BALROG: jeho odkaz žije!!! lidi si jej pamatují! :)
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    Fuxoft byl v masakru kdysi running gag a už si pořádně nepamatuju, z čeho to přesně vzniklo. Ale vím druhou část, to je odkaz na jednoho z exotů Radana Chroboka, duchovního vůdce, velmistra řádu bílého orla a také prvního akceleranta. https://dmdu.netprostor.cz/ Jednou jsem to tam zmínil a nějaký dobrák dal tu větu do názvu klubu :D

    YAR
    YAR --- ---
    Intuice mi napovídá, že by to mohlo souviset s textovkama, které v osmdesátých letech pod přezdívkou Fuxoft programoval František Fuka, ale přesně nevim..
    ..a rád bych věděl :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam