• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    GILHAD: cheers
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    HAITAGAN: IMHO "cheese" se pouziva u pripitku, jako nase "na zdravi" a tady si dela legraci, ze syr zni stejne a pouziva syr jako nabozensky symbol, takze misto jezise (ktery je zivot a cesta) vzyvaji syr, ale zni to jako pripitek
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    HAITAGAN: Neni. Taky to nemusi byt zrovna syr a cervici, muze to byt kdokoli a cokoli.
    HAITAGAN
    HAITAGAN --- ---
    Pls, co je vtip v tomto, hadame se jestli je to vtip o penisech nebo ne.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    a ja uz jen dodam jednu z nejdrsnactejsich scen na tohle tema:) (v mejch ocich je riddick mnohem vetsi borec:) )
    The Chronicles of Riddick - Death by Teacup Scene (6/10) | Movieclips
    http://www.youtube.com/watch?v=RmqqNrg2cKg&t=93

    1:30+
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    AKI_NO8: Omlouvám se za tu divnou reklamu ve videu. Všimla jsem si ji až po postnutí.
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    NELLAS: Plus scéna z trojky v knihovně.

    John wick Chapter 3 library scene
    http://www.youtube.com/watch?v=-lmmejNJRvY&t=91
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    ROBIN_SNNS: To je kufr z filmu Takoví normální zabijáci. Šéfovo špinavý prádlo! Jak nikdo nevěděl co tam je:)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ROBIN_SNNS: Možná?
    John Wick: Chapter 2 (2017) - Pencil Kill Scene (6/10) | Movieclips
    http://www.youtube.com/watch?v=rsuNowyCF0c
    ARAON
    ARAON --- ---
    TITUS_PETRONIUS: Chtěli bejt vtipný, ale nejlepší komentář byl od konkurence.
    WAKI
    WAKI --- ---
    RAGNAROK: Aha. Možná trošku degenerace z prace 2 vozidla jedoucí stejným směrem... Nebo jeden bus jede pomoci druhému. Ale to by asi žádný vtip nebyl vtipný kdyby se nad tím tolik přemýšlelo . Každopádně díky
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    WAKI:
    Proste ten druhej bus videl ze ten prvni se flaka/odpociva tak to zalomil taky. Kone to tak taky delaj.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    WAKI: proc by se hrabal v motoru? ..on ho tlaci zpatky na silnici ;)
    AMANT
    AMANT --- ---
    WAKI: imho to ma byt vtip, ze se to stalo dvema autobusum na stejnym miste. taky z toho strasne nemuzu, uz jsem psal Vudci, ze takovy treskuty humor mi velice snizuje bojeschopnost a soustredeni se na schwerpunkt.
    WAKI
    WAKI --- ---
    Prosím. Chápu dobře, že to má být vtipný pro lidi, kteří nevědí, že bus má motor vzadu? A tedy je strašně vtipný že se týpek hrabe ve předu jakože v motoru a přitom je ve škarpě? Nebo mi něco uniká?

    [ CHROCHTADLO @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ]
    ARAON
    ARAON --- ---
    RENDORF: “My cunt is itchy.”
    RENDORF
    RENDORF --- ---
    Asi mám slabou angličtinu, co je na tom jménu tak vtipnýho: [ HNILOB @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE ] ?
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    SULTHAN: ano, myslel sis to spravne, kontakty jsou schovane pod modrou a cervenou plastovou cepickou
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam