• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    SEJDA: Děkuji za vysvětlení, ale vůbec jsem se nepobavil, což není tvá chyba,)))
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    BOYLER: To je genialni vyuziti 2D grafiky. Fotrik bezi k telefonu, protoze slysi jak zvoni, ale kdyz tam pribehney tak zjisti, ze to nezvonilo, ale ze je to zvoneni jenom nacmarane na zdi.
    A tedy bezel za cmaranici na zdi.
    BOYLER
    BOYLER --- ---
    myslel jsem si, že sem nikdy nebudu postovat, ale už dvanáct hodin nad tím přemýšlím, dokonce jsem se na o i vyspal a stále nic ,)))
    [ BUSH13 @ kresleny stripy :: garfield, dilbert, red meat, wulffmorgenthaler, calvin & hobbes, unseen, mutts a dalsi! ]
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    MINERWA: ne to je var koho? var Hany!
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    SIRIEN: ne, to je varhana..
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    MINERWA: Hana. Vaří se v kotli. Var Hany. Varhany.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    ROBIN_SNNS: Nevim, nezkousel jsem, piercing nemam :)
    ale
    - problem je odpor kuze a svod po povrchu (a vnitrni rozptyl), tam interni elektrody pomuzou dost
    - nepouziva se velky proud, takze by ke spaleni dojit nemelo (na krece staci vyrazne min - par miliamper na podrazdeni nervu - nez na zniceni tkane. A o ty krece tady jde - donutit srdce k prudkym stahum (a vyraznym uvolnenim mezi nima) ve vnucenem rytmu, aby nedelalo blbosti a drzelo krok)
    - pokud uz te musi takhle nahazovat, tak mas asi vetsi problem, nez nejake lokalni popaleniny (byt i na bradavkach)
    - jde o vtip
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ROBIN_SNNS: Praashek ti to vysvětlí, reklamace u něj
    ROBIN_SNNS
    ROBIN_SNNS --- ---
    GILHAD: Nespálí to bradavky? Přeci jen ty gelové elektrody mají řádově větší styčnou plochu.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    MINERWA: Normalne na to doktori maji takove specialni elektrody, co se pritisknou na hrudnik a pak se prez ne to srdce nahodi.
    Kdyz ma ale na bradavkach piercing, tak nepotrebujes specialni elektrody, staci krokodyly :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    MINERWA: Graficka pomucka, chtel jsem jeste najit to tricko s Dual Shock ovladacem, ale google selhal.

    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    minevrla plz
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    MINERWA: ha.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    nebo jakože je to vodič
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    přes ten piercing? tělo snad vodí, ne?
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Ha.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    MINERWA: jako ze ji muze zkusit nahodit elektrikou pres ten pierging. Ha Ha
    ARAON
    ARAON --- ---
    MATHES
    MATHES --- ---
    ROBIN_SNNS: "en" „cz“
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam