• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    TRISSIE: To by si nikdo minimálně z Woltu nelajznul... Ti borci vydělávají v klidu trojnásobek průměrné mzdy... to ti fakt nestojí za to někomu sežrat hranolky.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    TRISSIE: to se deje s nevyzvednutyma objednavkama uplne bezne... ujizt nedejboze sezrat klientovi jidlo udelas jenom jednou.
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    GANDHI: žádný komentář tam u toho nebyl.

    ERRTU:
    1a) aby jídlo měli dražší o to, co vydělají?

    TRISSIE: vtip je v tom, že kurýr jídla taky jí?


    FILTHY_SAD_EMO: a to se fakt dá poznat z fotky?
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    sežrali oběd někomu z klientů? to teda napadlo mě...
    JESTEDMAN
    JESTEDMAN --- ---
    ALENNAI: já tam vidím to srovnání figur, kde wolt je cyklistický šlachomrd, zatímco dámejídlo je junkfoodovej špekoun, a samozřejmě to původní, že si dva konkurenti dávají společný oběd
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    GANDHI: plus teda neprimy poukazani na to, ze chlapek od dame jidlo ma pupek pac se vozi v aute
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    ALENNAI: tusim, ze tam slo jen o to, co bylo v komentari, ie kdo ma jakej prepravni prostredek
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    ALENNAI:
    1) dva zamestnanci tezke konkurence spolu v poklidu objedvaji
    1a) + by me neprekvapilo kdyby slo o kamose co se vzajemne "objednali" :)
    2) pusobi to jako time-laps, dva kamaradi v levo (cerny/cerveny) budou jednou dvema muzi v pravo?
    ALENNAI
    ALENNAI --- ---
    Co je tady na tom?
    jakože Wolt a DJ vedle sebe nebo ještě nějaký přesah, co nevidím?
    Dík.

    GANDHI
    GANDHI --- ---
    PATR1K: veranda je povazovano za jmeno osoby
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    PREVRACENY: imo ten v pravo se učí tleskat do flamenga a ten druhý mu naznačuje že není gay
    J4C0B1M
    J4C0B1M --- ---
    PREVRACENY: Vtip je v tom, že tihle dva páni nejsou příbuzní, ale jsou si sakra podobní. Pán s knírkem by prý navíc mohl být dokonce sám Vůdce v důchodovém věku.
    PREVRACENY
    PREVRACENY --- ---
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    PREDSEDA: pockam az odjede metro a skocim si pro nej.
    Profit.
    HAITAGAN
    HAITAGAN --- ---
    SULTHAN: naštěstí obsluha stanice má takovou dlouho věc kterou umí spadlé věci vytáhnout (pokud je teda nepřejede vlak :))
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    PREDSEDA: To je místo, kde já v ruce svírám telefon jak idiot.
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    SIRIEN: právě jsem byl svědkem toho, jak klukovi stojícímu ve dveřích metra vypadl mobil a skvirou přímo do kolejiště. Podobná situace.
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    PRAASHEK: o night clubu ani nemluvě!
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    HNILOB: na druhou stranu ve vepříně je možno sluchem pozorovati svině i jako citoslovce
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    PRAASHEK: az do dnes pro mne byla neviditelna, ale mohlo mit o dojit z toho, ze se mi nezobrazilo [xxx@Nové Internetové Humory - DEUS VULT!!!!1] ale jenom http hyperlink.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    SEJDA: no ta hláška, která se objeví nahoře po kliknutí, ti to sdělila hned
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam