• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    PATISLAV: prevraceny se uz dlouho neprihlasil, to vypada na yellow tree dick
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    CLBRX: Pár dnů zpátky jedno id omylem naťukalo a odeslalo “Poľpp” do NIH a následně přidalo zprávu, že to byl omyl, ale neví, jak to smazat na mobilu, tak to smaže až na kompu.

    Long story short - aktuální covfefe nyxu
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    CLBRX: Nove internetove humory zkouseji proste ledasco, a pokud to pripada vtipne dostatecnemu mnozstvi lidi, tak se proste motiv zopakuje. Nakonec recept na "viralnost" neni opakovat fousate vtipy ale prichazet s necim novy. Tedy Nove internetove humory jsou v podsatate takovy inkubator, ne vsechno prezije.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    CLBRX: Doporučila bych záhlaví v NIH :P
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    CLBRX: Je to Islandsky kadit
    CLBRX
    CLBRX --- ---
    Poĺpp pls? internety mlčí nebo mám vadné google fu, dík
    NJAL
    NJAL --- ---
    PATISLAV: Anebo se netrapi a ta predstava je jen poĺpp fiction.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    PATISLAV: nekopej do mrtvol.
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    Dovedete si představit, jak se Prevraceny teď trápí kvůli Poĺpp memům?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    LODBROG: Nebo jsi málo zkažený internety. I když u tebe bych to nečekala :))
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    NELLAS: tak dik, ja jsem prave svoji znalosti pasoval na "plyktou". Dekuji za opravu.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    00KUBAT+SCHWAB: Ď.
    Až takováhle přímočarost mě nenapadla. A taky jsem na to asi příliš hetero (myslím spíš na píčoviny :)


    (* Jo, pro jistotu... To "Ď" na začátku znamená "díky" ;)
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    LODBROG: D jako dick?
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Co mi tu uniká za slovní hříčku?
    Nacpal jsem do překladače "delater" i "deelater", ale moudřejší nejsem..

    [NELLAS @ Co vas nedavno potesilo nebo pobavilo?]
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    NELLAS: Alfred, když měl vzteklinu (Detective comic book #155 - Bad dog, no biscuit).
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SEJDA: Batmana něco pokousalo?
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    VOYTEX: je to vtip postaveny na stereotypech: zeny jsou dezorientovane a afektovane, a na plytke znalosti komixovych hrdinu: batman, spiderman .. ti ziskali sve superschopnosti prave po te, co je pokousal netopyr, resp. pavouk, tedx je to vtip postaveny na analogii.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    VOYTEX: blbě je, že popisuješ svoje pocity, asi.......protože jak se cejtíš a co si myslíš jakože nikoho nezajímá, a většinou jeden ti dá mínus, a ostatní se přidaj, protože můžou
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam