• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    TITUS_PETRONIUS
    TITUS_PETRONIUS --- ---
    SKAFF: musel som googlit ten banan ;)
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    SKAFF: ma ho tam
    SKAFF
    SKAFF --- ---
    PATISLAV: prevraceny se uz dlouho neprihlasil, to vypada na yellow tree dick
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    CLBRX: Pár dnů zpátky jedno id omylem naťukalo a odeslalo “Poľpp” do NIH a následně přidalo zprávu, že to byl omyl, ale neví, jak to smazat na mobilu, tak to smaže až na kompu.

    Long story short - aktuální covfefe nyxu
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    CLBRX: Nove internetove humory zkouseji proste ledasco, a pokud to pripada vtipne dostatecnemu mnozstvi lidi, tak se proste motiv zopakuje. Nakonec recept na "viralnost" neni opakovat fousate vtipy ale prichazet s necim novy. Tedy Nove internetove humory jsou v podsatate takovy inkubator, ne vsechno prezije.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    CLBRX: Doporučila bych záhlaví v NIH :P
    RAB1T
    RAB1T --- ---
    CLBRX: Je to Islandsky kadit
    CLBRX
    CLBRX --- ---
    Poĺpp pls? internety mlčí nebo mám vadné google fu, dík
    NJAL
    NJAL --- ---
    PATISLAV: Anebo se netrapi a ta predstava je jen poĺpp fiction.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    PATISLAV: nekopej do mrtvol.
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    Dovedete si představit, jak se Prevraceny teď trápí kvůli Poĺpp memům?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    LODBROG: Nebo jsi málo zkažený internety. I když u tebe bych to nečekala :))
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    NELLAS: tak dik, ja jsem prave svoji znalosti pasoval na "plyktou". Dekuji za opravu.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    00KUBAT+SCHWAB: Ď.
    Až takováhle přímočarost mě nenapadla. A taky jsem na to asi příliš hetero (myslím spíš na píčoviny :)


    (* Jo, pro jistotu... To "Ď" na začátku znamená "díky" ;)
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    LODBROG: D jako dick?
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Co mi tu uniká za slovní hříčku?
    Nacpal jsem do překladače "delater" i "deelater", ale moudřejší nejsem..

    [NELLAS @ Co vas nedavno potesilo nebo pobavilo?]
    AKI_NO8
    AKI_NO8 --- ---
    NELLAS: Alfred, když měl vzteklinu (Detective comic book #155 - Bad dog, no biscuit).
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SEJDA: Batmana něco pokousalo?
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    VOYTEX: je to vtip postaveny na stereotypech: zeny jsou dezorientovane a afektovane, a na plytke znalosti komixovych hrdinu: batman, spiderman .. ti ziskali sve superschopnosti prave po te, co je pokousal netopyr, resp. pavouk, tedx je to vtip postaveny na analogii.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    VOYTEX: blbě je, že popisuješ svoje pocity, asi.......protože jak se cejtíš a co si myslíš jakože nikoho nezajímá, a většinou jeden ti dá mínus, a ostatní se přidaj, protože můžou
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam