• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    MINERWA: Vzhledem k tomu, že už po očkování otěhotněly desítky milionů žen, tak jsi pěkná píča.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    BLOODRAT: no tak to určitě postačí
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    MINERWA: Snad si vzali rukavice.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    BLOODRAT: no mně moc chytrý nepříjde "dotýkat se nějakýho antivaxera", dementů mi nebylo líto nikdy
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Já zase nevidím humor v prázdné nádrži. Reklamačik aplikovat u Hitlerů.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    ASHLEY: Vynášení dementů je zábavné vždycky, to je jako dort v obličeji nebo banánová slupka, smiř.
    ASHLEY
    ASHLEY --- ---
    MINERWA: Ty to asi myslíš dobře, ale tak mi prostě neodpovídej, mě upřímně zajímá, co k tomu mají co říct ti, co ty plusíky dali.
    KURE
    KURE --- ---
    ASHLEY: to ti nezávidim, takovej život vez humoru, protože pokud se stejnou optikou, kterou tady předvádíš, podíváš na vštšinu vtipů, tak to "nebude vtipny".

    příklad: Ptá se Pepíčka překvapená maminka: „Odkud máš to dámské kolo?”
    „Byl jsem s Evičkou na výletě,” vypráví hoch. „Na osamělé cestičce zavřela oči a řekla: Vezmi si, co chceš. Tak jsem si vzal kolo!”


    tvoje reakce ala ASHLEY: kde je v té historce něco veselého, co zasluhuje ty plusíky. Osobně mám dojem, že jsem už dlouho nečetl nic smutnějšího. ...

    Nu vrať se, až si pořídíš smysl pro humor.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ASHLEY: uf, tak jo.... jde o to, že to zrovna tebe to nemá pobavit....to je jako když seš blondýna a vtipy o blondýnách
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ASHLEY: mě zase bolí ti odpovídat
    ASHLEY
    ASHLEY --- ---
    BLOODRAT: Nečtu tam nic o ovcích nebo hrdinovi. Pokud čtyři lidé vynesli dementa, co dělal bordel, ok, ale co to dělá v auditku, které má v záhlaví toto: "Smyslem klubu je pobavit přítomné, nikoliv se zviditelnit, vydělat, vykecávat se, urážet apod.", a proč to tam sbírá plusíky? Nevidím ani náznak ničeho k pobavení.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    ASHLEY: To je jenom špatný duševní filtr. Ty tam čteš "Čtyři ovce zmlátili hrdinu, který se nedal", zbytek lidí čte "Čtyři lidé vynesli dementa co dělal bordel".
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    NIGHTHUNTER: Já tomu nějak nerozumím pořád. Co je vtipnýho na prázdný nádrži?
    Té nepovedené kerce jsem se i zasmiala, ale zakroužkování random budíku mi rozhodilo koncept.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ASHLEY: možná bude fór v tom, že měl držet hubu, tenhle člověk nás prej vyjde na půl milionu za den....já bych ho taky nechtěla polouchat, když se kvůli němu musím omezovat
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    MINERWA: tedka by se hodilo jedno kočičí přísloví: Co to meleš, ty vořechu?
    ASHLEY
    ASHLEY --- ---
    MINERWA: Mně teda moc důvěryhodně nezní.

    Do debaty o vlastnostech vakcín nebo kvality dostupných informací o covidu vůbec se pouštět nechci, z toho jsem už vyrostl, jde mi čistě o to, kde je v té historce něco veselého, co zasluhuje ty plusíky. Osobně mám dojem, že jsem už dlouho nečetl nic smutnějšího.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ASHLEY: :)) prej smyšlená
    jakože, furt nám záleží na půl procentu nemocných, slabých a starých víc než na vlastních dětech, protože by třeba mohly umřít procenta dvě a vůbec nám nevadí, že vakcína naše ženy sterilizuje, protože procento menstruujících žen v pokusech nebylo zastoupeno, žejo?
    ASHLEY
    ASHLEY --- ---
    [KOSOSTVORCEK @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE]

    Zřejmě smyšlená historka o tom, že 4 provaxeři zmlátili antivaxera. Dostane přes 60 plusíků. V Ústavu pro duševně vysmáté. Mezi plusíčkujícími SLEEPLESS8.

    Prosím, fakt prosím, řekněte mi, co přehlížím, ať si nemusím myslet, že celej nyx už definitivně ztratil poslední zbytky důstojnosti a kompletně zblbnul.
    TITUS_PETRONIUS
    TITUS_PETRONIUS --- ---
    ARAON: i took me a while too
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam