• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    ALCATOR: o jakym ockovani se tu ted bavime ?
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    MINERWA: Vzhledem k tomu, že už po očkování otěhotněly desítky milionů žen, tak jsi pěkná píča.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    BLOODRAT: no tak to určitě postačí
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    MINERWA: Snad si vzali rukavice.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    BLOODRAT: no mně moc chytrý nepříjde "dotýkat se nějakýho antivaxera", dementů mi nebylo líto nikdy
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Já zase nevidím humor v prázdné nádrži. Reklamačik aplikovat u Hitlerů.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    ASHLEY: Vynášení dementů je zábavné vždycky, to je jako dort v obličeji nebo banánová slupka, smiř.
    ASHLEY
    ASHLEY --- ---
    MINERWA: Ty to asi myslíš dobře, ale tak mi prostě neodpovídej, mě upřímně zajímá, co k tomu mají co říct ti, co ty plusíky dali.
    KURE
    KURE --- ---
    ASHLEY: to ti nezávidim, takovej život vez humoru, protože pokud se stejnou optikou, kterou tady předvádíš, podíváš na vštšinu vtipů, tak to "nebude vtipny".

    příklad: Ptá se Pepíčka překvapená maminka: „Odkud máš to dámské kolo?”
    „Byl jsem s Evičkou na výletě,” vypráví hoch. „Na osamělé cestičce zavřela oči a řekla: Vezmi si, co chceš. Tak jsem si vzal kolo!”


    tvoje reakce ala ASHLEY: kde je v té historce něco veselého, co zasluhuje ty plusíky. Osobně mám dojem, že jsem už dlouho nečetl nic smutnějšího. ...

    Nu vrať se, až si pořídíš smysl pro humor.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ASHLEY: uf, tak jo.... jde o to, že to zrovna tebe to nemá pobavit....to je jako když seš blondýna a vtipy o blondýnách
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ASHLEY: mě zase bolí ti odpovídat
    ASHLEY
    ASHLEY --- ---
    BLOODRAT: Nečtu tam nic o ovcích nebo hrdinovi. Pokud čtyři lidé vynesli dementa, co dělal bordel, ok, ale co to dělá v auditku, které má v záhlaví toto: "Smyslem klubu je pobavit přítomné, nikoliv se zviditelnit, vydělat, vykecávat se, urážet apod.", a proč to tam sbírá plusíky? Nevidím ani náznak ničeho k pobavení.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    ASHLEY: To je jenom špatný duševní filtr. Ty tam čteš "Čtyři ovce zmlátili hrdinu, který se nedal", zbytek lidí čte "Čtyři lidé vynesli dementa co dělal bordel".
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    NIGHTHUNTER: Já tomu nějak nerozumím pořád. Co je vtipnýho na prázdný nádrži?
    Té nepovedené kerce jsem se i zasmiala, ale zakroužkování random budíku mi rozhodilo koncept.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ASHLEY: možná bude fór v tom, že měl držet hubu, tenhle člověk nás prej vyjde na půl milionu za den....já bych ho taky nechtěla polouchat, když se kvůli němu musím omezovat
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    MINERWA: tedka by se hodilo jedno kočičí přísloví: Co to meleš, ty vořechu?
    ASHLEY
    ASHLEY --- ---
    MINERWA: Mně teda moc důvěryhodně nezní.

    Do debaty o vlastnostech vakcín nebo kvality dostupných informací o covidu vůbec se pouštět nechci, z toho jsem už vyrostl, jde mi čistě o to, kde je v té historce něco veselého, co zasluhuje ty plusíky. Osobně mám dojem, že jsem už dlouho nečetl nic smutnějšího.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    ASHLEY: :)) prej smyšlená
    jakože, furt nám záleží na půl procentu nemocných, slabých a starých víc než na vlastních dětech, protože by třeba mohly umřít procenta dvě a vůbec nám nevadí, že vakcína naše ženy sterilizuje, protože procento menstruujících žen v pokusech nebylo zastoupeno, žejo?
    ASHLEY
    ASHLEY --- ---
    [KOSOSTVORCEK @ USTAV . PRO . DUSEVNE . VYSMATE]

    Zřejmě smyšlená historka o tom, že 4 provaxeři zmlátili antivaxera. Dostane přes 60 plusíků. V Ústavu pro duševně vysmáté. Mezi plusíčkujícími SLEEPLESS8.

    Prosím, fakt prosím, řekněte mi, co přehlížím, ať si nemusím myslet, že celej nyx už definitivně ztratil poslední zbytky důstojnosti a kompletně zblbnul.
    TITUS_PETRONIUS
    TITUS_PETRONIUS --- ---
    ARAON: i took me a while too
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam