• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    A LGB jsou perverze z promiskuity vzniklé antikoncepcí a cikáni berou dávky zodpovědným rodičům. Fun (krypto)křesťanský pro-life fašouni.
    Stojí za to najít si osobnosti které je podporují. Popř organizace. Černý humor sám o sobě.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    MATHES: a že tím, že půjde na potrat, dovolí, aby to tomu ruskýmu zmrdovi prošlo bez následků.

    musím říct, že tenhle vtip jsem nepochopila, ale asi není třeba ho vysvětlovat.
    MATHES
    MATHES --- ---
    hnuti pro zivot - takova fajn parta, ktera vysvetli znasilneni holce v ocekvani, ze si to dite musi nechat, protoze jinak je to vrazda.
    MATHES
    MATHES --- ---
    SUCZKER:
    Pepřáky a houkadla. Hnutí Pro život navrhuje pomáhat znásilněným Ukrajinkám prevencí – A2larm
    https://a2larm.cz/2022/04/pepraky-a-houkadla-hnuti-pro-zivot-navrhuje-pomahat-znasilnenym-ukrajinkam-prevenci/
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    [HASH @ Nové Internetové Humory // Poĺpp // -- // i DEUS VULT!!!!1]

    Ten termín "houkadla a pepřáky" je z nějakýho kurzu sebeobrany pro bydlenky? Nebo odkud se to vzalo?
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    GREATDRAKE: jako první co mě napadlo, že jde o party uchylu co mají potřebu se odhalovat.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    SCHWAB: Jsou to záběry těsně po "The Slappening" na Oskarech. jedinej Ryan Gosling z toho má srandu :-)
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    SCHWAB: imho reakce na facku ted na oskarech?
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    BELIEVER: ale defakto to je

    ARAON
    ARAON
    BELIEVER
    BELIEVER --- ---
    ARAON: Ajo, mě na to nepasovala yomaha yomaso a pak už jsem to vzdal :)
    ARAON
    ARAON --- ---
    BELIEVER: Never gonna give you up…
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DOCKINEZ: Eminem(asi) skládá text, počáteční fáze.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    QWWERTY: tak to jsem asi nechtěla vědět...
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    QWWERTY: tak tenhle shit mi unikl teda
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    QWWERTY: nechapu, pritom se staci postavit o 10 metru dal a mit krasne osli usi :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam