• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    TITUS_PETRONIUS
    TITUS_PETRONIUS --- ---
    NELLAS: (síce super vysvetlenie) tvoj pravopis neviem posúdiť, ale tiež máš širokú paletu odborností, Nie je tak?
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    NELLAS: Je fakt že maj ty ikonky takovej vegetí vájb.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SALVATOR: Hm hm, nejsou to prostě profilovky lidí, co vědí vždycky všechno nejlíp? Od očkování po válečnou taktiku? Teda pravopis jim obvykle zdařile uniká, ale to je tím, že ve škole se neučí nic praktického pro život.
    JON
    JON --- ---
    ZIDANE: Genocida je jako onanie -> Kdo tvrdi, ze to nikdy nedelal, dela to do ted.
    S primhourenejma (ale opravdu jen mirne, jen trosicku) ocima je to vlastne dost pravdivy tvrzeni.
    ZIDANE
    ZIDANE --- ---
    MATHES: Pokud potrat je vražda, pak onanie je genocida.

    Tohle hnutí pro život by měl taky někdo znásilnit, jestli by pak stále trvali na svých názorech.
    00KUBAT
    00KUBAT --- ---
    a nebo třeba přemýšlet
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Jo, na tohle sou dobrý třeba uvozovky.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TRISSIE: Uff, já se lekla, že je to tvůj názor :))
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    NELLAS: to je prosím pěkně přesná citace názorů hnutí pro život.
    jak říkám, tenhle jejich vtip jsem taky nepochopila.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TRISSIE: Hele, nezlob se na mě, ale jaké následky bude ruský zmrd mít z toho, že se to dítě narodí? Bude platit alimenty? Bude spytovat svědomí? Fakt si nedovedu představit, jak narození toho dítěte způsobí, že násilník ponese následky.
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    A LGB jsou perverze z promiskuity vzniklé antikoncepcí a cikáni berou dávky zodpovědným rodičům. Fun (krypto)křesťanský pro-life fašouni.
    Stojí za to najít si osobnosti které je podporují. Popř organizace. Černý humor sám o sobě.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    MATHES: a že tím, že půjde na potrat, dovolí, aby to tomu ruskýmu zmrdovi prošlo bez následků.

    musím říct, že tenhle vtip jsem nepochopila, ale asi není třeba ho vysvětlovat.
    MATHES
    MATHES --- ---
    hnuti pro zivot - takova fajn parta, ktera vysvetli znasilneni holce v ocekvani, ze si to dite musi nechat, protoze jinak je to vrazda.
    MATHES
    MATHES --- ---
    SUCZKER:
    Pepřáky a houkadla. Hnutí Pro život navrhuje pomáhat znásilněným Ukrajinkám prevencí – A2larm
    https://a2larm.cz/2022/04/pepraky-a-houkadla-hnuti-pro-zivot-navrhuje-pomahat-znasilnenym-ukrajinkam-prevenci/
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    [HASH @ Nové Internetové Humory // Poĺpp // -- // i DEUS VULT!!!!1]

    Ten termín "houkadla a pepřáky" je z nějakýho kurzu sebeobrany pro bydlenky? Nebo odkud se to vzalo?
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    GREATDRAKE: jako první co mě napadlo, že jde o party uchylu co mají potřebu se odhalovat.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    SCHWAB: Jsou to záběry těsně po "The Slappening" na Oskarech. jedinej Ryan Gosling z toho má srandu :-)
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    SCHWAB: imho reakce na facku ted na oskarech?
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    BELIEVER: ale defakto to je

    ARAON
    ARAON
    BELIEVER
    BELIEVER --- ---
    ARAON: Ajo, mě na to nepasovala yomaha yomaso a pak už jsem to vzdal :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam