• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHPoznej vtip + jejich vysvetleni | Adolf Hitler ručí za vtipnost veškerých vtipů! Doživotní záruka! *záruku možno prodloužit
    Vámi vyžádaný vtip bude vysvětlen, jeho vtipnost však není garantována!!!

    Pokud je ve vtipu dýmka, tak to není dýmka.

    Pokud se po vysvětlení nesmějete, ať už protože vtip pitvou umřel nebo protože ani nikdy vtipný nebyl, jděte si stěžovat tam, kde jste jej našli, děkujeme.
    Pokud má nějaký vtip +HAFO palečků a vám se nezdá vtipný, věřte, že vaše problémy s vaším smyslem pro humor jsou váš problém, nikoliv problém lidí, kteří vám vtip vysvětlili.

    rozbalit záhlaví
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    HNILOB: spolubydlici, co?
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    SLEEPLESS8: ja nevim. Za chvilu prijde Lubos z prace tak se zeptam.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    HNILOB: to uz se zas nesmi?
    YOT
    YOT --- ---
    SLEEPLESS8: Přesně tak! Žádný nový, cizacky melouny u nás nechceme! Stop diktátu melounů!
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    Ja v tom citim gay povzdech nad nemoznosti byt v legalnim snatku se svym partnerem.
    SLEEPLESS8
    SLEEPLESS8 --- ---
    nechapu proc furt vymyslej nove melouny.. driv byly jen ty zelene s cervenym uvnitr, pak zacali vyrabet ty zluty a ted zas jakesi kantelupy.. kolik jich jeste potrebujete.. ty puvodni byly stejne nejlepsi..
    KEJML
    KEJML --- ---
    Díky, neměl jsem ani dost znalostí o melounech, ani dostatečnou anglickou slovní zásobu
    ASHLEY
    ASHLEY --- ---
    KEJML:
    MCKIDNEY: Ten meloun na obrázku se totiž jmenuje cantaloupe.
    SEJDA
    SEJDA --- ---
    KEJML: we = w/e .. whatever .. snedl svoji snoubenku/svojeho snoubence
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    KEJML: Can't elope.
    KEJML
    KEJML --- ---
    Prosím někoho chytřejšího

    GANDHI
    GANDHI --- ---
    HRAFNAIN: lovej pokemony:p
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    ja je stejne podezrivam, ze podvadej, a hrajou na tom Sims
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    No a mame tu cele spektrum dusevne vysmatych :)

    Od rozpozna co na obrazku neni normalni az po rozcilovani ze nekdo pouziva technologie jinde nez ve sklepe s plnovousem a nepranym trickem.
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    TAPINA: v tom případě zase se tam právě díky tomu můžeš cítit jako doma
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    Mně to přijde ujetý. Když někde jsem, tak se chci podívat, jak to vypadá teď a tady. Digitální rekonstrukce si můžu prohlížet z domova.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    QWWERTY: no je to ve vysmátých... Naivně tam přepdokládám nějaký prvek vtipnosti. Nabídnout VR k běžné prohlídce památek mi přijde spíš dobrý, než kuriozní
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    GILHAD: postoval jsem to tam ja, proto vysvetleni v prvni vete myho postu :))
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    QWWERTY: Jasně, jen vysvětluju, co si myslím o tom, proč to někdo zcela jiný cpal do ÚPDV.
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    ZUZKAOU: proc na tom musi byt nutne neco vtipnyho? proste jenom kuriozita, ktera driv nebo pozdeji bude vsude, ale v soucasnosti porad pusobi lehce bizarne

    GILHAD: on to nemusi byt film. AR dava smysl v tom, ze sice cumis na pamatku skrz mobil/display/kameru, ale zaroven muzes mit treba dokresleny chybejici kusy pamatek, 3D rekonstrukci puvodni podoby a okoli, animaci, jak se to misto menilo v case, etc... a to vsechno z pohledu prvni osoby, takze vynikne napr. monumentalnost te stavby
    + prepnuti AR/realita je pomerne instantni posunutim bryli na celo

    priklad:
    ARmedia Augmented Reality 3D Tracker (Augmenting Rome Coliseum)
    https://www.youtube.com/watch?v=WOVjISxlhpU
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    GILHAD: Ehm, pochopitelně nikoli šumět, ale čumět ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam